Zdraví & sport

Co si pořídit do skromné domácí posilovny

posilování
pixabay.com

Rozhodli jste se, že začnete dělat něco pozitivního pro své zdraví a zřídíte si doma skromnou posilovnu? V tom případě vám dáváme palec nahoru, protože jste na správné cestě, jak přispět svému zdraví, zlepšit svou fyzickou kondici a celkově se začít cítit daleko lépe. Pokud chcete cvičit doma a nemáte příliš financí na to, abyste se utrhli ze řetězu a utráceli jako smyslů zbavení, je náš dnešní článek určený právě vám. Poradíme vám, co si můžete pořídit do své domácí posilovny a nezkrachovat.

Klasické švihadlo

Možná vám pořízení švihadla, které si určitě dobře pamatujte z dob vašich školních let, kdy jste byli nuceni přes švihadlo skákat na hodinách tělesné výchovy, nerozumné, ba dokonce úsměvné. My jsme ale toho názoru, že švihadlo je pro cvičení naprosto skvělá věc. Pořídíte ho za pár korun, ty nejlevnější stojí třeba do 50 kaček, což je opravdu zadarmo, ale posílíte s ním celé tělo, podpoří i hubnutí. Takže není nad čím váhat, co myslíte?

Gymnastický míč

I gymnastický míč patří mezi sportovní vybavení, které všemi deseti doporučujeme pro zařízení domácí posilovny. Opět se jedná o vybavení, které nestojí svět, pořídíte jej třeba už za pár stovek a bohatě si s ním vystačíte, netřeba utrácet zbytečně více. Použít jej můžete nejen ke cvičení či posilování, ale skvěle se hodí i pro protažení.

Cvičící podložka

Nejeden sportovec by vám určitě potvrdil, že nejlepší je cvičení s vlastní váhou. I na tento způsob posilování můžete ve své domácí posilovně používat, protože k němu prakticky nic nepotřebujete – pouze své tělo a svou vlastní váhu. Proto radíme pořídit i cvičící podložku, která opět stejně jako gymnastický míč může posloužit ke cvičení, posílení svalů i k jejich protažení před a po fyzické aktivitě.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top