Kariéra

Chystáte se na venkovní prodej? Nezapomínejte na zázemí

stánek
pixabay.com

Mnoho lidí dnes prodává své zboží i venku. Třeba v rámci různých trhů, stejně jako na veletrzích, nebo například na náměstích. Jste na tom podobně? Pokud ano, měli byste mít zajištěno také potřebné zázemí. Jak na něj a co by vám chybět nemělo? Poradíme vám.

Ochrana proti počasí je základ

Počasí je doslova nevyzpytatelné a tak je třeba s každou prodejní akcí počítat s tím, že nemusí být takové, jak očekáváte. Proto vám nabízíme prodejní stánky, díky kterým vám bude zcela jedno, jak venku bude. Máme-li být konkrétnější, stačí zvolit kvalitní materiál plachty a dále nezapomínat také na řešení s bočnicemi. Díky tomu máte jistotu, že vám nebude vadit:

  • Větší nebo menší déšť
  • Přímé sluneční světlo
  • Silnější vítr

Jakákoliv velikost není problém

Chcete mít jenom malý stánek, kde budete nabízet pár kusů zboží? Nebo snad potřebujete velké zázemí, kde můžete své zboží nebo služby přímo předvést? Či kde budete moci mít k dispozici vše z vašeho sortimentu? Obojí není problém. Dnes lze prodejní stánky bez potíží pořídit jak o velikostech s plochou několika jednotek čtverečných metrů, tak je možné pořídit i takové, které svou plochou zaberou několik desítek metrů čtverečných. Je jenom na vás, co budete potřebovat.

Jak je to se stolem?

Těžko budete zboží nabízet na zemi. To je více než jasné. Proto potřebujete i vhodné zázemí samozřejmě v podobě stolu. I zde byste měli primárně myslet na celkovou mobilitu a jednoduchost použití, kdykoliv a kdekoliv jenom budete potřebovat. Co je naším tipem? Prostorný skládací stůl, který jednoduše umístíte do vašeho vozu a snadno ho dopravíte na požadované místo. Zde už jenom uskutečníte několik rychlých pohybů a ten bude dokonale připravený k použití. A co po prodejní akci? Opět bude stačit jenom pár pohybů, kdy ho snadno a rychle složíte. Pro každého, kdo prodává venku a stále někde jinde je to jasná nezbytná volba.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top