Tech

Co by měl mít každý „magnet fisher“ rozhodně v domácí dílně?

unsplash.com

Magnet fishing se stal v posledních několika letech opravdu extrémně oblíbenou zábavou pro ohromné zástupy hledačů pokladů. Již předchozí vlna hledačů, kteří používají detektory kovů, byla velice úspěšná a oblíbená. Jenže bylo tady velké „ALE“ v podobě ceny detektorů samotných.

To je ale v případě magnet fishingu rozhodně něco jiného, protože právě v tomto odvětví dnešní hledači nemusí hledat žádné vysoké investice. Co by ale měl každý pořádný hledač mít doma? Na to se podíváme v dnešním článku!

Zásoba pořádných lan se hodí

Pro ty, kteří magnet fishing neznají postačí informace, že se loví za pomoci magnetů, které jsou vhozeny do vody. Velice silné magnety dokáží přitáhnout předměty ze dna a většinou je dokáží bez problémů udržet do vytažení. O vytažení magnetu se potom právě stará lano, které je uvázané na magnetu samotném, a navíc na některém pevném bodě v okolí.

Tato lana ale mají poměrně rychlou tendenci se opotřebovávat a třepit. A kdokoliv už někdy nakupoval vybavení na magnet fishing, tak ví, že velké magnety nejsou extra drahé, ale také nejsou tím, co byste chtěli ztratit. Proto se vyplatí neustále mít pořádnou zásobu kvalitního lana doma.

Ultrazvukové čističky pro efektivní čištění

Jen s minimální pravděpodobností vytáhnete zajímavější předměty, které by zároveň byly okamžitě k uložení ve sbírce bez předchozího čištění. Právě čištění je ale problém, protože by mohlo dojít i k poškození předmětů. Velice šetrné, ale přitom efektivní, jsou ultrazvukové čističky. Patří mezi dražší vybavení, ale mají upotřebení v mnohem více oblastech než jenom v čištění pokladů. Mimo toho můžete počítat také s tím faktem, že ultrazvukové čističky lze sehnat za velice příjemné peníze. Nejmenší kousky stojí jen několik málo tisíc korun.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top