Elektronické cigarety

Co vše potřebujete vědět o používání elektronických cigaret?

unsplash.com

Elektronické cigarety jsou oproti tabákovým cigaretám naprosto neporovnatelnou záležitostí. Jejich princip fungování je naprosto jiný, stejně tak jako jeho výsledky. Jeden po druhém jsou ale zásadní rozdíly také největšími výhodami, kterými se mohou elektronické cigarety pochlubit.

A dnes se podíváme právě na ty výhody, které jsou pro naprostou většinu lidí zásadní. A to pomocí několika největších.

Žádné vedlejší produkty spalování

Vedlejší produkty spalování jsou důvodem, proč klasické cigarety znamenají pro zdraví největší riziko. Důvodem je, že se těžké vedlejší produkty uchovávají v ústní dutině, plicích a dýchacím ústrojí, přičemž ale neustále likvidují jejich přirozenou funkci. Oproti tomu jsou elektronické cigarety založeny na odpařování tekuté emulze za pomoci topného tělesa, což je mnohem zdravější.

Dostatečně dlouhá výdrž

Ať už zvolíte jednorázové elektronické cigarety, nebo úplně klasické elektronické cigarety, tak nebude sebemenší problém s tím, abyste dokázali vydržet s cigaretou opravdu dlouho. Standardně se kapacita obou druhů cigaret odhaduje na ekvivalent jedné krabičky tabákových výrobků, což i velice intenzivním kuřákům stačí na celý den používání.

Nikdy nepřestanou bavit

Jednou z největších výhod, které vám dokáží elektronické cigarety nabídnout, jsou především velké výběry chutí a vůní, ze kterých můžete volit. Podle oblíbeného výrobce si přitom můžete vybírat z těch nejběžnějších, ale také z pokročilých druhů příchutí.

Jediné, na co je potřeba dávat v případě volby jednotlivých příchutí pozor, je jejich určení. Zřídka se může stát, že některé elektronické cigarety nepodporují úplně všechny příchutě na základě rozdílné báze. Proto se vždy v popisu podívejte na to, jaká báze je pro konkrétní náplně použita.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top