Elektronické cigarety

Čtyři důvody, které vám vysvětlí proč jsou elektronické cigarety lepší, než tabákové výrobky

pixabay.com

Elektronické cigarety versus tabákové výrobky jsou takovým drobným bojem, který probíhá už poměrně dlouho. A dá se říci, že jej dlouhodobě vyhrávají právě elektronické cigarety, zatím co se dostávají tabákové výrobky pomalinku, ale dost jistě na ústup ze scény.

Na jednu stranu mohou být důvodem stále větší restrikce a také daně a cla bojující s používáním a produkcí tabákových výrobků, ale mimo toho může jít i o důvody, proč jsou elektronické cigarety tak moc oblíbené.

Zdravější, než kdykoliv dříve

Zásadním důvodem pro elektronické cigarety vždycky bude zdraví. Nespalují se tady totiž pevné látky a tím pádem nevznikají vedlejší produkty jejich spalování. Mezi takovými produkty jsou i prvky jako dehet, který je extrémně těžkou a zdraví závadnou látkou. V elektronické cigaretě se ale můžete spolehnout, že jej rozhodně nepotkáte.

Chytré řízení vlastní závislosti

Náplně do elektronické cigarety jsou důvodem, proč mohou být zajímavé i při dlouhém užívání. Zároveň jsou ale také důvodem, proč jsou elektronické cigarety vhodné pro kontrolu závislosti a odvykání. V rámci jednotlivých náplní totiž můžete příjemně a dynamicky měnit objem nikotinu při kouření.

Neobtěžujete svoje okolí

Jedním z největších důvodů proti elektronickým cigaretám je především to, že mnohdy lidé v okolí měli důvody na jejich odmítání v kolektivech. Zkrátka ne každému to voní, a ne každý uživatel je dost ohleduplný. Typický zápach vás tady ale nečeká.

Ušetříte hodně peněz

Ve finále také finanční náročnost elektronické cigarety je pochopitelně jedním z důvodů, proč byste se rozhodně měli zamyslet nad jejich užíváním. Jednoduše se dá říct, že jsou elektronické cigarety cenově stabilní, zatím co tabákové výrobky neustále stoupají na ceně a stoupat také budou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top