Tech

Čtyři důvody, proč jsou elektronické cigarety výborným produktem

pixabay.com

Elektronické cigarety jako takové jsou poměrně mladé, ale získaly si ohromnou oblibu mezi mladší i starší generací. Kouření elektronické cigarety je mnohem zdravější a celkově pro vás i pro okolí patří mezi příjemnější zážitky, než byly původní tabákové cigarety. My si povíme čtyři důvody, proč jsou elektronické cigarety výborné!

Mnohem zdravější, než jejich předchůdci

U klasické tabákové cigarety docházelo k pálení tabáku pomocí žáru. Jakékoliv pálení žárem má tu nepříjemnou vlastnost, že se u něj tvoří vedlejší produkty. U tabáku to je například dehet. Ačkoliv ho většinu dokáže filtr zachytit, tak jde část dehtu do těla nosem a uškodí především takzvaným pasivním kuřákům, tedy vašemu okolí.

Bez nepříjemného zápachu

Nepříjemný zápach je jednou z věcí, které jsou spojené s již zmíněným dehtem. Kouř z cigarety je tak moc dotěrný a nepříjemný právě proto, že se velice dobře uchovává na prodyšné materiály. Zůstává na rukou, vousech, chlupech i uvnitř úst. Stejně tak se chytá do vlasů a okolních látek. Byt a oblečení kuřáka je tak v každém případě vždy typicky smradlavé.

Mnohem levnější kouření

Další výhodou je, že jsou elektronické cigarety zásadně levnější, než jejich předchůdci. Největším výdajem je koupě cigarety jako takové. Do ní se pak jednou za velice dlouhou dobu dodává nová baterka namísto již použité. Jediné spotřební zboží jsou tak náplně.

Dostatek originálních vůní a náplní pro všechny

Náplně jako takové jsou věcí, která nikdy nenechá uživatele elektronických cigaret spadnout do nudného režimu. Můžete si totiž získat víceméně cokoliv, co vás napadne. Nepočítají se jenom tradiční vůně, ale dokonce mnohdy i raritní kousky jako jsou různé „slané vůně“, vůně pokrmů nebo velice oblíbené vůně alkoholických koktejlů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top