Auto-Moto

Dokonalý komfort a spolehlivost, bez sebemenších kompromisů. To je rodinné SUV Audi Q7

www.adobestock.cz

Už podle nadpisu vám je určitě jasné, že dnešní článek nebude pojednávat o všeobecně dostupném a levném voze. Trend rodinných SUV se v posledních letech rozšířil napříč spoustou značek, které se věnují nejen terénním vozům, ale do té doby i klasickým cestovním.

Audi je příkladem značky, která dokázala opravdu úspěšně odbočit směrem k SUV vozům. Důležité je ale zmínit, že elegance a vysoké nároky pro Audi nejsou ničím novým. Rodinné SUV v podobě Audi Q7 je neuvěřitelně povedenou kombinací všeho, co byste mohli od podobného vozu čekat. A pokud jste připraveni na takovou investici, tak tady rozhodně neprohloupíte.

Ohromné množství variabilního prostoru

Ohromný vůz pochopitelně znamená také dostatek prostoru uvnitř. Audi Q7 je specifické ale více, než většina konkurence. Má totiž možnost přenastavení na dvě varianty. Buď máte dvouřadový vůz s pěticí míst pro jezdce a opravdu velkým úložným prostorem. Nebo máte naopak menší úložný prostor, ale před dálkové ovládání aktivujete třetí řadu sedadel, která je elegantně složená v podlaze kufru. Vůz je tak vhodný i pro větší rodiny a party, které potřebují schopnosti terénního vozu užívat v kombinací s převozem až osmi osob.

Motor a vybavení? Jednoduše dokonalost

Nové i skladové vozy Audi Q7 jsou k dispozici v mnoha provedeních. Ta se mohou lišit i ve stovce tisíc korun, podle toho jakou úroveň vybavení zvolíte. Každopádně nejlepší model vám nabízí ohromnou spoustu podpůrných systémů. A to nejen pro komfort, ale i pro podporu kontrolované a bezpečné jízdy. Motorové vybavení tady slíbí TDI s hybridním pohonem, které je schopno dosáhnout výkonu až 210 kW. Audi Q7 se tam rázem řadí nejen mezi nejvybavenější stroje ve své kategorii, ale po právu také mezi jedny z nejvýkonnějších.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top