Cestování

Dovolená na Slovensku v nevšedním prostředí

www.pixabay.com

Každý člověk má své vlastní preference, co se dovolené týče. Někdo se rád sluní u moře, jiný by šplhal po horách, další touží po zaslouženém relaxu ve wellnes centru. Pro ty, kteří upřednostňují klid a ticho přírody jsou nyní k dispozici dvě krásná zařízení ve slovenské lokalitě Nízkých Tater. Obě zařízení se orientují především na zimní radovánky, jsou však příjemný také v letních měsících.

Skandinávský styl v Jasné

Hotel Björnson je zřejmě nejznámější hotel v Jasné, který nabízí kvalitní ubytování a další služby a je hojně navštěvovaný zejména v zimním období. V blízké dostupnosti hotelu je lyžařský svah, který navazuje lanovkami na celé středisko – můžete si tak užít lyžování různé obtížnosti a poznat krásné scenérie zimních Nízkých Tater. Samo zařízení je vybudováno ve skandinávském stylu – dřevěné obložení hotelu nenarušuje ráz krajiny a připomíná klasické severské prostředí. Čeká na Vás příjemná zimní dovolená na místě s odpovídající tradicí.

 Moderní chaloupky v lesích Liptova

V případě, že upřednostňujete oddělené ubytování v samostatné jednotce, budou pro Vás ideální přilehlé apartmány. Lesní apartmány Liptov jsou vystavěny v moderním minimalistickém stylu s velkými okny nabízejícími výhled do areálu na zasněžené prostranství. Po celodenním lyžování si tak krásně odpočinete v klidu a pohodě odděleného prostoru.

Jak hotel, tak lesní apartmány jsou sice přednostně určeny pro ubytování v zimní sezóně, jejich vzdušný a velmi přírodní styl s moderním interiérovým vybavením však oceníte také o letních prázdninách. Nízké Tatry jsou velmi příjemnou turistickou lokalitou se spoustou stezek a díky rozsáhlé infrastruktuře lanovkového systému si můžete užívat jejich krásu z vrcholků nejvyšších štítů.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top