Auto-Moto

Dravý, rychlý, a přitom poměrně levný. Volvo XC60 je nejprodávanějším vozem SUV společnosti Volvo

www.pixabay.com

Společnost Volvo je známá tím, že vydala už celou řadu opravdu výborných vozů, kamionů i dalších motorových produktů. Jedná se o severského výrobce, jehož doménou je maximální spolehlivost vozidel. Ačkoliv oprava vozů Volvo není zrovna levnou záležitostí, tak na servis dojde opravdu jen málokdy.

V cenové nabídce vozů Volvo málokdy narazíme na vyloženě levné modely. Většina z nich se pohybuje od jednoho milionu korun. Mezi ty, které patří na spodní finanční hranici, se řadí také Volvo XC60. Co můžeme očekávat od jednoduchého zástupce SUV od společnosti Volvo?

Vrcholná dynamika i za nízkou cenu

Pokud jsou v něčem opravdu vozy Volvo oproti konkurenci dokonalé, tak je to zpracování celé vizáže. Už při prvním pohledu na vůz Volvo XC60 vás napadne, že ten bude rozřezávat vzduch bez jediného zaváhání. Dynamika tohoto modelu i ostatních SUV od společnosti Volvo je přitom opravdu exklusivní. 

Výborné motorové vybavení a odolný pozemek

Jedná se o jeden z důvodů, proč jsou skladové vozy Volvo XC60 i přes svoji cenu často vyprodané. Důvodem je, že patří XC60 mezi vozy s nejlepším podvozkem v dané cenové kategorii. Počítat můžete především s tím, že vám nabídne odolný podvozek opravdu výbornou ovladatelnost. Nemusíte se zároveň bát toho, že by vás podvozek zklamal. Zdvihy i konstrukce podvozku je velice jednoduše precizní.  

Občas je toho ale bohužel příliš

I přesto ale najdeme u Volvo XC60 chybičku. Jeho tendence vyjít vstříc maximálnímu počtu možných uživatelů, je zároveň jejím velkým prokletím. Vyšší hmotnost a poměrně dost velké množství elektronických komponentů může působit problémy. A to jak s jízdními vlastnostmi, tak i se spolehlivostí všech dostupných systémů. To ale rozhodně neznamená, že by se nejednalo o stoprocentně spolehlivý vůz.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top