Auto-Moto

Volvo V60 je vozem, který verzi od verze potěší jiného majitele

www.pixabay.com

Společnost Volvo nikdy nebyla známá tím, že by nabízela jednoduše dostupné nebo levné vozy. Zcela naopak se rozhodla tato automobilka vydat cestou maximální kvality za adekvátní peníze. A to nejen v případě silničních vozů, ale také v kategorii kamionů, autobusů a dalších kategorií motorismu.

V rámci dnešního článku si ale představíme model, který na světovém trhu figuruje už téměř deset let, a neustále nepřestává překvapovat. Jedná se totiž nejen o jeden z nejdostupnějších modelů Volvo, ale také o vůz, který verzi od verze dokáže potěšit zcela odlišné majitele.

Očekávejte praktičnost i úsporu stranou

Jenže každý vůz má pochopitelně svoje mínusy. V případě V60 jsou tyto mínusy jednoduše identifikovatelné jako malá praktičnost a nulová úspora. Jedná se o opravdu veliký vůz, který dokáže nabídnout spoustu pohodlí a zároveň i nemalý nákladový prostor. Vedle toho všeho ale rozhodně musíte počítat s tím, že se to podepíše i na spotřebě. Volvo V60 tak rozhodně není pro lidi, kteří chtějí na vozech šetřit. Ale na druhou stranu… jeho výhody za to rozhodně stojí!

Ohromný motorový arsenál 

Hlavní výhodou je, že V60 můžete sehnat ve více než deseti různých motorových variantách. To je rozhodně ojedinělé, a dost to tomuto modelu nahrává. Podle toho, jestli preferujete dlouhé, nebo dravé přírodní jízdy, můžete jednoduše vybírat model co vám bude sedět. I díky tomu jsou skladové vozy Volvo V60 dostupné v mnoha provedeních.

Vrcholná bezpečnost jízdy

Pokud je v něčem Volvo V60 opravdu dokonalé v každém ohledu, tak je to bezpečnost jízdy. Opravdu bytelný a silný rám poskytuje bezpečí a prošel i těmi nejhoršími crashtesty. Mimo toho všeho nabízí rozsáhlé elektronické vybavení pro asistenci jízdy. Jeho rozsah se pochopitelně liší verzi od verze, protože stejně jako v případě motorové výbavy, nabízí Volno spoustu verzí.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top