Auto-Moto

Kvalitní brána jako vjezd na pozemek

Vjezd na pozemek je nepostradatelnou součástí soukromých i komerčních objektů. Takový prostor je vždy vybaven jedním zásadním prvkem. A tím je kvalitní brána, která na rozdíl od malé branky umožňuje průjezd vozidlům. Jestliže chcete vědět, jaké brány můžete pro svůj vjezd zvolit, začtěte se do následujících řádků.

Křídlové brány jsou levnou klasikou

Jestliže dáváte přednost ekonomicky dostupnému řešení, pak vás osloví křídlové brány. Jak už prozrazuje jejich název, každý asi moc dobře ví, o čem je řeč. Vrata tohoto typu mají dvě křídla, která se otevírají od sebe do prostoru. To znamená, že kolem potřebujete relativně dost místa na jejich pohyb. Spolehnout se můžete na to, že křídlové brány dnes nemusí být omšelou klasikou, jak by si mohl, kdo myslet. Profesionální výrobci tohoto sortimentu jsou schopni aplikovat libovolné výplně tak, aby brána korespondovala s designem nemovitosti.

Teleskopické brány mají zelenou

Daleko modernějším a prostorově úspornějším řešením jsou teleskopické brány. Ty se pohybují v kolejnici a obvykle zajíždějí podél oplocení nebo nemovitosti. Nezabírají tak žádné místo v prostoru. Posuvné brány se navíc mohou skládat z více segmentů, takže docílíte podstatně většího vjezdu. Alternativou mohou být ještě skládací brány.

Ve všech těchto případech se navíc můžete spolehnout na jeden praktický doplněk. A tím je elektromotor. Ano, moderní brány jsou opatřeny tímto automatickým pohonem, který při otevírání a zavírání šetří vaše fyzické síly. Díky automatickým branám tak nemusíte za nevlídného počasí vylézat z auta. Stačí stisknout tlačítko na ovladači nebo využít automatický režim. Elektropohony jsou navíc bezpečné, protože obsahují různá čidla. Tak neváhejte a investujte do moderní, nadčasové a dobře vypadající brány. Vyplatí se to.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top