Móda & styl

Drobné ale pozorné módní dárky, které dokáží potěšit každého muže

unsplash.com

Vybírat módní dárky pro muže je vždycky velký risk. Na rozdíl od většiny žen je totiž problém s tím, že muži nejsou ani zdaleka tak sdílní v tom jaký styl mají a co se jim líbí. Proto je těžké se trefit do jejich stylu v případě, kdy vybíráme opravdu velice specifické kousky módních doplňků.

Dnes se ale podíváme na několik kousků, které jsou zcela naopak výborným dárkem pro každého muže. A velice často se si můžete být jisti, že téměř nemůžete sáhnout vedle.

Pánské náramky na ruku jako základ

Pánské náramky jsou jednou z mnoha módních záležitostí, které patří mezi specifické šperky. Díky jejich zpracování je možnost celé řady variant, které jsou pro různé lidi více či méně vhodné. Největší výhodou přitom je, že se zpracování neotáčí jenom kolem použitých materiálů a barev, ale také se otáčí kolem jejich šířky a tvarů. Díky tomu jsou pánské náramky na ruku velice zajímavou a oblíbenou možností pro opravdu kvalitní dárek.

Hodinky jen tak nemohou zklamat

Hodinky jsou dalším zajímavým dárkem, který dokáží ocenit všichni muži. Někteří je mohou vnímat především jako jeden ze signálů společenského postavení, který dáváme rádi na okrasu. Přitom se mohou hodinky pohybovat na široké škále od základních kousků až po opravdu exklusivní a drahé hodinky od světových módních značek.

Řetízky na krk

Řetízky na krk jsou jedním z nejvíce nošených šperků, který si mohou oblíbit snad všichni muži. Zásadní při výběru ale bude hlavně to, jaký druh šperku vyberete. Na jedné straně můžete volit pro silnější a svalnaté muže větší průměry šperků, naopak pro drobnější muže se hodí také jemnější vzor řetízku jako takového. Mezi barvenými variantami jsou přitom nejoblíbenějšími hlavně stříbrné šperky nebo šperky z chirurgické oceli, v pozadí jsou potom naopak zlaté.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top