Móda & styl

Jaké oblečení může být vhodné do přechodného počasí v zimě a na jaře?

unsplash.com

Přechodné počasí je nepříjemností, která snad nikdy nepřestane lidem dělat vrásky. Na jedné straně je problémem to, že nám takové oblečení často nedokáže nabídnout dostatek tepelného komfortu, na druhé straně je ale takové oblečení také naprosto standardně problémem v tom smyslu, že se naopak můžeme potit.

Zkrátka v přechodném období je velice těžké najít ideální způsob, jak se obléct. Zcela naopak ale můžeme počítat s tím, že jsou kousky oblečení, které jsou doslova jako dělané do podobných podmínek!

Softshell bundy jsou velkým hitem

Softshell je speciální technologie výroby bund. Jedná se o bundy, které jsou vyráběny pomocí mikrovláken. Tato mikrovlákna jsou přitom specifická tím, že mají velice dobré vlastnosti z pohledu hřejivosti a neprostupnosti vodou a větrem, ale přitom jsou objemná jen ve zlomku toho, co jinak klasické vycpávané bundy. Navíc se jedná o jedny z nejoblíbenějších bund, pokud budeme za oblast zájmu vybírat pracovní obuv a oděvy.

Lehké kalhoty s odnímatelnými nohavicemi

Jedná se o zajímavost, která se uchytila nejen mezi pracovními oděvy, ale rovněž jsou velice oblíbenou a častou variantou klasických turistických kalhot. Jedná se o takové, které mají na klasický nebo suchý zip připevněnou část od kolen níže. Díky tomu tak můžete vyjít za studeného rána v teplých kalhotách, ale při odpoledním teple můžete jednoduše zkrátit nohavice za pár vteřin.

Přednost se dává umělým tkaninám

Umělé tkaniny získávají ve volbách lidí zásadní přednost před používáním klasických bavlněných kousků oblečení. Důvodem je, že bavlna na rozdíl od umělých tkanin poskytuje větší teplo, ale za cenu vysoké nasákavosti vody a vlhkosti, a navíc je poměrně těžká. Do podobných podmínek jsou tak oděvy z umělých tkanin mnohdy tou nejlepší volbou.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top