Móda & styl

Hledáte ideální dárek pro ženu? Šperkem rozhodně žádná nepohrdne!

unsplash.com

Hledání dárků pro ženy bývá většinou mnohem jednodušší, než je tomu přímo u mužů. Ženy i dívky totiž mají sdílenou celou řadu vášní a zálib, které se dají skoro bezproblémově použít na naprostou soustu žen a dívek v různém věku.

Díky sázce na jisté karty se vám tak může podařit i z obtížných situací vyklouznout skvělým dárkem, který dokáže nadchnout. Specifickou věcí mohou být jak módní trendy, tak i šperky. A právě šperky jsou tím, čím ženu opravdu jen málokdy dokážete zklamat.

Pozor na volbu zlata a stříbra

Ačkoliv vám může přijít, že jsou dámské šperky většinou stejné, tak mezi nimi mohou být i extrémně malé rozdíly. To jsou ale rozdíly, které ženy vždycky vidí a rozhodují o tom, jestli se jim nakonec šperk bude zamlouvat.

Pro nás se přitom může jako malý rozdíl jevit to, jestli je šperk ze stříbra, zlata nebo bílého zlata. Pro dámy a dívky jde ale o zásadní prvek, který rozhodně o tom, jestli vámi vybrané dámské šperky budou těmi, které opravdu udeří na správné místo.

Ohromné množství variant

Nemějte strach a zkoušejte s předstihem vyhledávat detaily. Ptejte se přitom na různé informace a nebojte se pravidelně podívat na to, jaké kousky vaše milovaná nosí nebo se jí líbí. U šperků je složité především to, že můžeme často rozlišit velké rozdíly na základě například tloušťky, velikosti, použitého vzoru, nebo dokonce také podle použitých prvků a minerálů.

Nejjednodušší cestou je ale především to, že budete vybírat všeobecně známé a ověřené kombinace. Příklad mohou být například stříbrné šperky s modrými komponenty, nebo výborně fungující kombinace rudých drahokamů se zlatými šperky. U těchto kombinací se téměř nikdy nedá sáhnout vedle, pokud se dokážete držet správné velikosti a proporcí, které šperk celkově má.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top