Zdraví & sport

EKG přístroje musí být založeny na kvalitě

Za zkratkou EKG se skrývá výraz zvaný elektrokardiogram. Zjednodušeně řečeno jde o záznam časové změny elektrického potenciálu zapříčiněného srdeční aktivitou. A s pomocí elektrokardiogramu lze takové hodnoty získat. Nutno podotknout, že pro lékaře jsou velice důležité, protože prozrazují mnohé o zdraví konkrétního člověka.

Jakou podobu mají moderní elektrokardiogramy?

Novodobé EKG přístroje nabývají nejrůznějších podob. Pokud jde o pevné umístění ve zdravotnickém zařízení, obvykle je takové provedení umístěno na stojanu s kolečky. Jeho součástí je velký displej pro zobrazení všech potřebných výsledků a v neposlední řadě také tiskárna pro okamžitý tisk.

Opakem toho jsou EKG přístroje ve formě mobilních a miniaturních modelů. Ty fungují bezdrátově, a tak je může mít pacient připevněné na těle, aniž by mu vadily a zároveň sledují jeho srdeční aktivitu. Tato zařízení jsou součástí nejenom současných nemocnic, ale stále častěji i menších klinik a všemožných ordinací. Tam, kde je to zapotřebí již lékaři volí cestu kvalitního vybavení.

Profesionální výrobce EKG přístrojů

U EKG přístroje je více než důležité, aby toto zařízení fungovalo s naprostou přeností. A toho lze docílit díky složitému, odzkoušenému a propracovanému algoritmu, který zároveň minimalizuje jakékoliv nežádoucí artefakty. V tomto směru patří mezi zkušené přeborníky společnost Seiva, jež se mimo jiné zaměřuje také na EKG přístroje. Její produktové portfolio je však daleko bohatší a zahrnuje i celou škálu ostatních zařízení.

Seiva nabízí jak stolní termopapírové EKG modely s výtiskem ve formátu až A4, tak miniaturní holtery a nové technologie přenosných přístrojů pro měření EKG. Ty už jsou vybaveny velkým dotykovým displejem s maximálním rozlišením a při odhalování nejrůznějších onemocnění se stávají pravou rukou lékaře.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top