SodaStream

Spotřebiče, díky kterým budete žít zdravěji

zdroj: pixabay.com

Spousta lidí by tomu nevěřila, ale i díky domácím spotřebičům máte naději na to, že svůj život uděláte mnohem jednodušší a zdravější zároveň. Existuje totiž spousta výrobků, které nabízejí veškeré obchody se sortimentem zaměřeným na domácí spotřebiče, a přesto jsou levné a efektivní. Pojďme si některé takové představit.

Legenda jménem Sodastream

Sodastream je legenda původem ze Švédska, která si získala oblibu po celém světě jako metoda rychlého a velice chutného syceného nápoje. Základní výrobník je investicí v rámci jednoho až dvou tisíc korun, ale pak už jen dokupujete nádobíčky se sifonem a pochopitelně i sirupy podle vašich chuťových preferencí.

Sirupy přitom najdete v různých variantách s cukrem, sladidlem i v mnoha dalších. A pokud jste jen milovníky samostatné sycené čisté vody, tak vás Sodastream do žádného sirupu nutit nebude. Zcela jednoduše tak můžete s tímto geniálním strojkem vyrábět výtečnou sodu doslova lusknutím prstu během několika málo vteřin.

Smoothie a běžné mixéry

Chutě na sladké občas dostane každý a málokdy je jednoduché s nimi, jakkoliv zatočit, aniž byste přitom jak se rádo říká „nehřešili“. Jednou z variant, jak tělu poskytnout onen cukr po kterém, tak touží a neplnit se u toho chemikáliemi a rafinovaným cukrem je ovoce. Pokud máte doma jakýkoli kvalitnější mixér anebo dokonce i smoothie mixér, tak věřte že máte vyhráno! Stačí jen pár kousků ovoce, klidně i trocha sirupu a občas bylinka jako máta či meduňka a v rámci několika vteřin máte k dispozici exklusivní náboj s naprostým minimem cukru. Dobrou chuť!

Ostatní domácí spotřebiče

Sortiment domácích spotřebičů je takřka nekonečný, a tak můžete i vy vyhledávat další možnosti, jak jíst lépe a zdravěji a zároveň na tom ušetřit čas. Je jedno, zdali se naučíte používat vakuovač, či začnete dělat vlastní mleté maso na domácím mlýnku. Každá změna a každý krok vpřed je jediný správný!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top