SodaStream

Jak zahnat chuť na sladké a pomoci si zdravým pitím přímo doma?

pixabay.com

Každý určitě moc dobře zná ten pocit, když sedí doma a neuvěřitelně ho u toho nahání chuť na vypití něčeho sladkého. Kola je sice skvělá, ale moc často našemu organismu nepomůže. A také proto se vyplatí znát pár triků, jak chuť na sladké pitím zahnat i bez toho, že sáhnete po přeslazených nápojích.

Ovocná a citronová voda je nejen zdravá, ale i oblíbená

Spoustě lidí se u tohoto nadpisu určitě ohrnul ret, ale citronová a ovocná voda patří mezi poměrně časté a oblíbené pochoutky různých dietářů a těch, kteří se snaží zbavit závislosti na sladkém pití. Minimálně určitý podíl cukru totiž obsahuje i tak a namísto uspokojení nenasytných buněk vyžadujících cukr raději pustíme přímo do našeho organismu přirozené přírodní sacharidy, které pocítíte především po energetické stránce.

Pro ty, kteří pak ovocné nápoje nedokáží vystát je tu možnost ledových čajů. Pokud máte rádi čaj, tak vám nic nebrání tentokrát připravit celý hrnec horké vody a vylouhovat v něm několik pytlíků. Osladit jej můžete jak cukrem, tak i medem. Záleží na vaší chuti. Takto vychlazený čaj je pak minimálně stejně tak lahodný, jak kupovaný.

Zkoušeli jste domácí spotřebiče jako Sodastream?

Pomoci si můžete i různými spotřebiči. Především domácí spotřebiče typu Sodastream jsou velice oblíbené, protože umí dělat chutné limonády z čisté vody s nízkou energetickou hodnotou. V řádu minut si tak můžete udělat perlivý nápoj přesně podle vaší chuti, a to kompletně s tím vědomím, že se zrovna necpete ohromnou dávkou cukru.

Oblíbený Sodastream mimo různých verzí základního výrobníku nabízí spoustu možností, jak si lze upravit nápoje podle sebe. Můžete je dělat jak perlivé, tak i neperlivé, a především výběr sirupů je opravdu ohromný. Na jednu stranu je vždy k dispozici celý set základních sirupů po celý rok a k nim se pak přidávají i sirupy z různých částí sezonních nabídek, které jsou motivované daným ročním obdobím a tématikou. Sodastream tak i díky tomu nemusí nikdy omrzet.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top