Tech

Elektronická cigareta – fakta a základní informace

kouření elektronické cigarety
pixabay.com

Elektronické cigarety se již několik jet na našem trhu pohybují, nicméně si můžeme všimnout neustálého rozvoje. V nabídkách přibývají stále nové a nové modely, které jsou více a více vychytané. Pyšní se tím, že neznečišťují ovzduší, neobtěžují lidi ve Vašem okolí a celkově podporují regulaci kouření.

Jak jste si jistě všimli, tak výběr nejrůznějších značek a designových provedení je opravdu široký, avšak to základní mají všechny elektronické cigarety společné. Všimnout si můžeme dvou základních částí, které jsou nepostradatelné k tomu, aby mohly cigarety vůbec fungovat. Tou první částí je zdroj baterie a druhou zařízení, díky kterému se mění náplň, kterou lijeme do cigarety, na mlhu.

Co víme o náplních?

Abychom mohli elektronickou cigaretu vůbec použít, nesmí nám chybět náplně, kterých je tedy ještě větší výběr. Na své si zde přijde snad každý.

Náplň, tedy e-liquid je tekutina, která se používá ke kouření elektronických cigaret. V cigaretě dochází ke zvýšení teploty a zahřátí tekutiny, díky čemuž se pak tvoří mlha, kterou kuřák tohoto typu cigaret inhaluje a následně vyfukuje.

Náplně jsou prodávány v různě velkých balení a s různými koncentracemi zkonit a to od zcela 0% až pod 3,6%. Obsah nikotinu si můžete přečíst na každém obalu a díky tomu i jednoduše regulovat své kouření.

Na našem trhu jsou k dispozici ovocné, tabakové a mnoho dalších druhů náplní. Denní spotřeba náplně je uvádí průměrně mezi 2 až 4 ml podle toho, o jak silného kuřáka se jedná.

Řádně vybírejte značku náplní do elektronických cigaret. Neboť se můžete setkat s náplněmi, které v podstatě nezaštiťuje žádná značka, pyšní se abnormálně nízkou cenou a slibují skvělou chuť. V ten okamžik zpozorněte, protože nejen, že byste kouřili nekvalitní náplň, ale zároveň si tím můžete rapidně zkrátit životnost právě svého e-ciga.

1 Comment

1 Comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top