Tech

Tipy jak vybrat náplně do elektronických cigaret

Přejít na kouření elektronických cigaret je velmi náročné a někomu trvá opravdu dlouho, než si na něj zvykneme. Přece jen je to zcela něco jiného než klasické kouření. Nicméně to stojí za to, protože elektronické cigarety mají celou řadu výhod. Nejen, že nebudete tolik omezovat lidi ve svém okolí, ušetříte peníze, značně budete moct regulovat dávku nikotinu, ale také nebudete muset řešit ten hrozný zápach. A právě proto stojí za to to na začátku zvládnout, překonat počáteční paniky a beznaděje z toho, že to není to ono, ale udělat maximum pro to, aby to právě to ono bylo.

Aby byl prožitek z kouření elektronické cigarety co největší a tento typ kouření měl maximální úspěšnost, je třeba klást velký důraz výběru náplní do elektronické cigarety. Právě proto jsme pro Vás vytvořili tento článek, abychom Vás nasměrovali k tomu, jak nejlépe zvolit náplň a užít si i tento moderní typ kouření.

Tip: Zvolení vhodné příchutě

Vzhledem k tomu, že se trh s elektronickými cigaretami neuvěřitelným způsobem rozmohl a neustále se rozšiřuje, tomu se uzpůsobil i výběr náplní do elektronické cigarety, který je opravdu široký. Proto klaďte velký důraz výběru správné příchuti, špatně zvolená příchuť Vám jednoduše znechutí e-kouření. Vybírat si můžete jak z čistě tabákových příchutí, tak z nejrůznějších ovocných, které si oblíbilo velké množství uživatelů právě elektronických cigaret.

Tip: Správná intenzita nikotinu je klíčová

Volba správné intenzity obsaženého nikotinu v náplních do elektronické cigarety je možná ještě důležitější než dobrá volba příchutě. Nedá se stanovit obecně vhodná dávka nikotinu, protože každý člověk je jinak silný kuřák a je zvyklý na jiný přísun nikotinu. Nicméně je třeba promyslet, jak silný kuřák jste, kolik cigaret denně jste vykouřil, jak silné cigarety to vlastně kouřil. Vzhledem k tomu, že je výběr dávky nikotinu opravdu náročná a specifická záležitost, častokrát se může stát, že i když se poradíte s odborníkem, že Vám na poprvé zvolená síla nebude vyhovovat a budete ji muset upravit.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top