Tech

Elektronická cigareta jako módní doplněk

zdroj: pixabay.com

Elektronické cigarety jsou neustále opěvovány díky svým velkým zdravotním a estetickým výhodám. To se jim v žádném případě upřít nedá a je to velký plus pro tento produkt. Jenže často se zapomíná na to, že elektronickou cigaretu tvoří větší počet součástí. To nám propůjčuje zajímavé varianty zpracování.

Elektronická cigareta není jen tělo

Základní částí elektronické cigarety je samotné „tělo“. Jde o tu nejmasivnější část, ve které je umístěna nádobka na spalovanou tekutinu a zároveň je v ní většinou rovnou umístěna i baterie, která elektronickou cigaretu pohání.

Těla jsou v různém zpracování. Elektronická cigareta tak na sebe může vzít design o různých barvách, odlišných tvarech a například také dokonce o různých materiálech u exklusivnějších modelů. Veškerá těla jsou přitom kompatibilní s ostatními doplňky minimálně v rámci stejného výrobce.

Gripy a náustky pro dokonalý design

Už samotné tělo elektronické cigarety obsahuje veškeré nepostradatelné součástí. Nemusíme se tak bát, že po koupi cigarety samotné přijde další nespočet výdajů. Pokud ale chceme cigaretu vylepšit k obrazu svému, tak se můžeme podívat na jednorázovou investici v podobě gripu. Grip je z anglického slova „držet“ a samo o sobě to tak napovídá, že se jedná o celkový obal na elektronickou cigaretu.

Ten ji kompletně překrývá a dává tak možnost lepšího úchopu pro individuální potřeby a v první řadě efektivní vzhled.  S vylepšováním pak nemusíme zůstat jen u gripu a můžeme se přesunout k další důležité součásti. Tou je například náustek, který slouží jako koncovka pro nasávání kouře. U běžné tabákové cigarety si velikost náustku nepřizpůsobíme, ale v případě elektronické cigarety je i tato část dokonale upravitelná podle vašich potřeb. Stejně tak lze doplnit cigaretu například o držáky na krk, řetízky na ruku a další zajímavosti pro jednodušší přenášení a uskladnění.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top