Zdraví & sport

Elektronická cigareta jako skvělý pomocník při regulaci kouření

elektronická cigareta
pixabay.com

Rozhodli jste se, že omezíte své kouření nebo úplně přestane a to ať z důvodu, abyste šetřili vlastní zdraví, zdraví svého okolí, finanční náročnosti nebo kvůli protikuřáckému zákonu, není to rozhodně hračka. Pokud se takto rozhodnete, chce to pevnou vůli a podporu okolí. Velkým pomocníkem v těchto situacích jsou elektronické cigarety.

Poraďte si se závislostí na kouření

Závislost můžeme definovat jako extrémně silný návyk na nějakou věc, látku nebo osoby. V okamžik nedostatku určité látky dochází k dostavení abstinenčních příznaků. Co se týče konkrétní závislosti na tabáku, nejen, že je považována za onemocnění, ale zároveň se člení na dva typy, kterými je psychická závislost, kdy lidé kouření cigaret označují za svůj každodenní rituál, u kterého se dokážou perfektně uvolnit. Kdež to fyzická závislost je ovlivněna samotným nikotinem. Ať však trpíte psychickou nebo fyzickou závislostí, dá se to řešit.

Vstupte do boje s elektronickou cigaretou

Říkáte si, jak vám může cigareta pomoci od kouření? Ano, jde to. Je velmi důležité si uvědomit, že nejen, že elektronická cigareta poskytuje mnohem zdravější, ale i levnější formu kouření, zároveň si díky velkému množství náplní, můžete sami zvolit obsah nikotinu v náplni a postupem času tento obsah snižovat, až na úplnou nulu. A pro ty, které už pak bude kouření jen opravdu pouhým rituálem, můžou vychytrale používat ovocné náplně do elektronických cigaret bez obsahu nikotinu. Tímto způsobem hravě zvítězíte nenásilnou formou nad klasickým kouřením. Mnoho zapřisáhlých kuřáků tímto způsobem kouření omezilo na minimum nebo úplně přestalo. Kromě toho má elektronická forma kouření výhody i v tom, že nebudete omezovaní protikuřáckým zákonem, což právě mnoho kuřáků ocení. A těch výhod je samozřejmě daleko víc.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top