Elektronické cigarety

Elektronické cigarety znamenají zdravější kouření pro vás i vaše okolí

unsplash.com

Proti používání tabákových cigaret můžeme najít poměrně dost argumentů. Pro většinu lidí je hlavním problémem to, že jsou klasické cigarety odpuzují a nepříjemné kvůli svému typickému zápachu. Jenže problémem je právě to, co je s tímto specifickým zápachem spojené.

Nejde totiž jenom o samotný zápach, ale především jeho původ. Těžké látky, jako je především dehet, jsou totiž zásadním problémem pro lidské zdraví. A to nejen pro samotného kuřáka, ale také pro jeho okolí, tím pádem pro všechny pasivní kuřáky.

Elektronické cigarety a žádné spaliny

Zatím co použití klasické cigarety tato rizika ponese vždycky, tak elektronické cigarety zcela naopak nic takového nepřinášejí. Důvodem je především způsob spalování, který se v cigaretě odehrává. Elektronické cigarety pro svoji aktivitu používají speciální topná tělesa. Tato topná tělesa mají výhodu v tom, že nežhaví silným žárem a odpařuje se čistě vodní emulze.

Díky tomu tak můžete užívat kouření, ale přitom se zcela vyhnete klasickým spalinám, které jsou zásadním problémem. zdravotní rizika, která může elektronická cigareta přinášet jsou tady naprosto minimální. Pokud bychom se bavili čistě o samotných spalinách, tak jsou dokonce zcela nulové.

Závislost dokonale pod kontrolou

Další zásadní výhodou elektronické cigarety je fakt, že máte šanci dostat svoji závislost pevně pod kontrolu. To můžete říct díky tomu, že jednotlivé náplně do elektronických cigaret mohou obsahovat variabilní obsah nikotinu. To znamená, že dostáváte unikátní šanci elegantně a postupně snižovat svůj denní příjem nikotinu. Jenže zásadním parametrem je, že přitom vůbec nevynecháte vjemy, na které jste zvyklí. Díky obsahu nikotinu budete stále dostat svoji látku v daném množství a pohybové vjemy z klasické cigarety a elektronické cigarety jsou víceméně totožné.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top