Bydlení

Investice do nemovitostí v hlavní městě? Poradíme, které nemovitosti mají nejvyšší návratnost

pixabay.com

Realitní trh v Praze je velice silný. Každodenní nabídka i poptávka obsahuje celou řadu velice rozdílných položek jak jejich cenou, tak i vlastnostmi a využitím. Samotný vstup na pražský realitní trh přitom může být poměrně velký šok i pro zkušené borce, kteří dlouhodobě v realitách podnikají.

Je totiž zcela jiný. Velice dynamický, specifický, a pochopitelně je potřeba pro vstup opravdu velký kapitál. To ale samo o sobě rozhodně není důvod k tomu vzdávat předem jakékoliv plány. My vám přinášíme několik variant investic, které mají opravdu jistou návratnost.

Činžovních domů a pronájmů je nedostatek

Víceméně jakýkoliv činžovní dům, který se ukáže k pronájmu na bytové jednotky, je okamžitě středem opravdu velkého zájmu. Je sice pravda, že činžovní domy Praha počítá po stovkách, ale ohromné procento z nich je dlouhodobě obsazené trvalými nájemníky, nebo jsou dokonce situovány v centru, kde jsou pro mnohé lidi cenově nedostupné.

Investice do činžovních domů i bytových jednotek je tak jednou z těch, která má jistou návratnost. Každoročně stoupá jejich hodnota, s tím i cena nájmů, ale i přesto stoupá stejným tempem i zájem o pronájem v podobných lokalitách. Opečovávaná nemovitost tak na trhu nikdy neupadne do nevole a zapomnění.

Skladovací prostory

Další položkou jsou tentokrát skladovací prostory. Schválně jsme zvolili oblast spíše průmyslu nežli ubytování, protože je realitní trh i v tomto ohledu velice vypjatý. Skladovacích prostorů a hal je nedostatek především v takových oblastech, kde je velice rychlý a kvalitní přístup. Typickým příkladem jsou lokality poblíž hlavních silnic, pražského okruhu a výpadovek. Metr takového pozemku či stavby stojí nemalé tisíce korun. Svoje využití si navíc s naprostou jistotou vždy najde!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top