Auto-Moto

Investujte do elektrických pohonů bran

Většina nemovitostí má vrata a brány. Část celkového oplocení, která umožňuje vjíždět a vyjíždět na pozemek a ven. Pokud už vás nebaví brány neustále otevírat ručně za jakéhokoliv počasí, máme pro vás jeden praktický tip. Současnému trhu jednoznačně vládnou elektrické pohony. Ty je možné aplikovat k různým vratům a branám. Za relativně malé náklady můžete získat maximální komfort a pohodlí.

Vsaďte na pohony bran BFT

Mezi populární se řadí pohony bran BFT. V jejich případě se jedná o sázku na jistotu. Dostatečně silný motor si poradí i s těžšími branami. Ty pak jezdí ve vymezených kolejích a nehrozí tak žádné komplikace při otevírání a zavírání. Tyto pohony navíc myslí i na patřičnou bezpečnost. Díky několika čidlům dokáží rozpoznat překážku v cestě, takže přivřených dětí nebo aut se rozhodně nemusíte obávat.

Kvalitní pohony bran BFT je možné instalovat k různým typům bran. Ať už jsou to samonosné brány, skládací vrata nebo posuvné brány. Stačí zvolit pouze ten správný model motoru s příslušným výkonem. Díky těmto pohonů budete schopni otevírat a zavírat brány prostřednictvím dálkového ovladače. Popřípadě vsadíte na automatický systém. Stačí, když se s vozem přiblížíte k bráně či vratům.

Zapomeňte na ruční otevírání bran

Ať už máte doma jakákoliv vrata a brány, přestaňte s nimi pracně manipulovat. Automatické pohony jsou hudbou budoucnosti. Už žádný mokrý oděv při otevírání za nevlídného počasí. S pohony BFT budete spokojeně sedět v autě a o vše se postará automatika. Vyzkoušejte si na vlastní kůži, jaké je to s pohony bran BFT, které patří k těm lepším a kvalitnějším na českém trhu.

Vyberte si pohony pro intenzivní nebo velmi intenzivní provoz. Dejte přednost špičkové kvalitě a maximální funkčnosti, s níž budete spokojeni do nejmenšího detailu.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top