Funny

Jak postupovat při výběru elektronické cigarety

zdroj: pixabay.com

Elektronické cigarety před pár lety doslova zaplavily svět. Ačkoli se v dnešní době nejedná o kdovíjakou novinku, jejich popularita neustále roste. Není se tak čemu divit, že se o ně ve spojitosti se zdravým kouřením začíná zajímat stále více lidí. Elektronické cigarety nejenže nepředstavují pro naše zdraví takové riziko, ale zároveň jsou daleko levnější alternativou kouření. Mimo to díky možnosti volit si různé příchutě náplní se stává kouření velice zajímavým, protože nejste omezení pouze na klasickou chuť tabáku, ale můžete si sami zvolit, jestli chcete, aby vaše cigareta chutnala jako vodní meloun, zelené jablko, vanilka nebo třeba mentol. Uvažujete-li nad nákupem elektronické cigarety, pak se vám určitě bude hodit několik užitečných rad, jak při výběru e-cigarety správně postupovat.

Vyberte typ žhavení

Žhavící proces je při kouření nepostradatelný. Díky němu se odpařuje aromatizovaná náplň a vytváří se hustá pára. Odpařování náplně probíhá za pomoci žhavící spirály, jež je nedílnou součástí žhavící hlavy. Typ žhavení vybírejte podle toho, jakým stylem kouříte. Pakliže potahujete rovnou do plic, pak je pro vás ideální žhavící hlava s odporem pod 0,5 (omega), naopak pokud nejdříve potahujete do úst a teprve až pak do plic, pak vám doporučujeme vybírat žhavící hlavu s odporem od 1 (omega) a výše.

Vyberte baterii

Elektronická cigareta je poháněna baterií, která má určitou výdrž neboli kapacitu. Elektronické cigarety se dle výdrže baterie liší, kapacita baterie ovlivňuje provozní výkon. V tomto případě se ohlížejte na to, kolik cigaret vykouříte. Kdo nevykouří více jak 5 cigaret denně, tomu postačí baterie o kapacitě 650 mAh, pokud vykouříte cca 5 až 10 cigaret, hledejte elektronické cigarety s kapacitou baterie 1100 až 1500 mAh, pro kuřáky, kteří vykouří 10 až 20 cigaret za den, radíme vybírat kapacitu baterie pohybující se okolo 2000 mAh. Ti z vás, kteří denně zvládnou více jak 20 cigaret, by si měli pořídit elektronickou cigaretu, jejíž baterie bude mít kapacitu vyšší nežli 3000 mAh.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top