Funny

Kam za zábavou v Praze? Zkuste Goldfingers

zábava

Návštěva Goldfingers Praha je „sázkou na jistotu“ pro ty, kteří se chtějí bavit po celou noc ve společnosti krásných dívek, nepřestávající show na pódiu, s možností dopřát si kvalitní pití. V Goldfingers Praha zábava skutečně trvá od první do poslední minuty, proto zde lidé často tráví svůj čas až do zavírací doby.

Pohodlí a útulnost prostor bývalého divadla, non-stop show na pódiu v podání nádherných dívek z celého světa, profesionální vizuální a audio efekty, bar napěchovaný kvalitním pitím, na to vše se můžete v Goldfingers Praha těšit ať už slavíte narozeniny, rozlučku se svobodou, úspěšně dokončené obchodní jednání či se prostě jen chcete odreagovat.

Pokud byste si chtěli svůj večer zpestřit něčím výjimečným, v Goldfingers je to možné! Na výběr máte ze speciálních balíčků nabízejících např. neomezenou konzumaci piva, vystoupení na pódiu, jelly wrestling, soukromé taneční vystoupení apod.

Show na pódiu v Goldfingers

Jelly wrestling v Goldfingers

Do Goldfingers se můžete přijít bavit kdykoliv během večera bez nutnosti předchozí rezervace. Pokud však chcete mít jistotu, že dostanete ta nejlepší místa, je dobré rezervovat si stůl předem.

Soukromé vystoupení tanečnic Goldfingers

Přijďte do Goldfingers zažít zábavu, pro kterou se sem vrací nejen muži z Prahy a zbylých koutů republiky, ale také návštěvníci z Německa, Rakouska, Velké Británie či Švédska.

Tým Goldfingers se těší na Vaši návštěvu!

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top