Bydlení

Jak si zařídit moderní koupelnu snů?

pixabay.com

Zatímco pro někoho je koupelna ryze praktickou součástí domácnosti, pro jiného představuje malý soukromý ráj. Někdo si koupelnu zařídí bez ohledu na její design s jediným cílem, aby dokonale sloužila a dokázala nabídnout přesně to, co by koupelna nabídnout měla. Jiný si naopak dává záležet, aby se mu tahle místnost líbila i po designové stránce. Ideálním kompromisem je vzít si z každé varianty něco a zařídit si moderní koupelnu, která bude pastvou pro oko a oázou pro tělo. Chcete poradit, jak takovou koupelnu zařídit a co vám v ní nesmí chybět?

Zapomeňte na obyčejné věci, chtějte luxus

Pokud si toužíte zařídit koupelnu s ohledem na pěkné vybavení a praktické funkce, zapomeňte na to, že byste se spokojili s málem. Kdo chce své koupelně dát nějakou úroveň, musí se soustředit na luxusní koupelnové vybavení, které místnosti dodá ten správný šmrnc a postará se o to, že vám i každému hostovi údivem klesne brada k zemi. A kdo by nechtěl mít koupelnu, kterou mu ostatní tiše závidí, že?

Nebojte se odlišit, stojí to za to

Proč mít koupelnu, která se bude nápadně podobat desítkám dalších, když můžete mít něco odlišného, jiného a originálního? Nebojte se udělat krok jiným směrem a zařídit svou koupelnu tak, že se pro vás stane nejen příslibem luxusu, ale i odpočinku a relaxace. K tomu vám poslouží třeba taková kruhová vana, kterou nemá doma jen tak někdo. I volně stojící vany působí elegantně a dokážou strhnout pozornost svým směrem.

Svou koupelnu budete milovat

Investovat do kvalitního vybavení koupelny se vyplatí, protože tak máte jistotu, že bude nejen dobře vypadat, ale i skvěle sloužit a především vám dlouho vydrží. Nemusíte mít ve své koupelně obyčejné umyvadlo ze sanitární keramiky, pořiďte si daleko zajímavější a na pohled přitažlivější kamenné umyvadlo, které se bude ve vaší koupelně krásně vyjímat. Na co klasickou podobu toalety, když jsou teď v kurzu závěsná WC – klidně i v moderní černé barvě? Když si dáte záležet s výběrem zajímavého zařízení, budete svou koupelnu o to více milovat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top