Kariéra

Jak snížit náklady na tisk? Poradíme vám

efektivní tisk
pixabay.com

Máte doma nebo ve své kanceláři tiskárnu a stále vás trápí vysoké náklady spojené s tiskem? Pokud ano, je ideální doba k tomu, abyste je snížili. Jak na to? To vám poradíme. A není důvod se obávat toho, že by to bylo jakkoliv složité.

Nakupujte na správném místě

Při výběru náplní do tiskárny je mnoho možností, které můžete zvolit. Jelikož je vaším cílem právě úspora, určitě doporučíme primárně navštívit internetové obchody. A jak najít ten nejlevnější? Pokud nechcete šlápnout vedle, tak doporučíme Tonerpartner.cz. Právě zde se stačí podívat na ceny a bude vám jasné, že nešlápnete vedle. Obchod má ale i několik dalších pozitiv, kam můžeme zařadit:

  • Bohatý výběr jednotlivých náplní
  • Dobrou skladovou dostupnost
  • Snadné vyhledání požadované náplně

Zkuste alternativní náplně

Druhý náš tip se týká toho, že je třeba vybrat i správnou variantu náplní do vaší tiskárny. Podívejme se společně na příklad, kterým jsou kvalitní tonery Canon. Ty dnes můžete pochopitelně pořídit v originální variantě, ale stejně tak existuje i ta alternativní. Jejím unikátem je to, že je nevyrábí přímo zmíněná firma, ale jiný výrobce. I díky tomu může mít podstatně nižší cenu, třeba i o desítky procent. Samozřejmě s jistotou toho, že kvalita tisku i kompatibilita s vaší tiskárnou bude zachována.

Myslete i na obsah

Když vybíráte vhodnou náplň, je dobré hledět i na její obsah. Tedy konkrétně na to, kolik stránek se vám podaří vytisknout. Zde platí jednoduché pravidlo. Čím je obsah dané náplně vyšší, tím více stránek vytisknete a tím pochopitelně každá vytištěná vychází levněji. I toto je aspekt, na který byste neměli zapomínat, jelikož koupí těch nejmenších náplní rozhodně tisk zbytečně prodražujete. Navíc neopomíjejme ani tip spojený s tím, že si náplně nakoupíte do zásoby, za jedno poštovné. I tímto lze poměrně výrazně ušetřit.

Click to comment

Leave a Reply

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top