sex a vztahy

Jak zlepšit erekci

www.pixabay.com

Partnerský život je složen z několik důležitých součástí, které podporují sounáležitost obou partnerů a mají jak psychický, tak fyzický charakter. Přestože úspěšné a příjemné soužití se zakládá především na vzájemné důvěře a radosti ze společně stráveného času, fyzický kontakt a bezproblémový sexuální vztah hrají opravdu důležitou roli a problémy v této oblasti mohou narušit jinak skvěle fungující harmonický vztah. Jedním z velmi rozšířených důvodů neuspokojivého sexuálního života jsou poruchy erekce. 

Erekce a její poruchy

Každý člověk, který žije v partnerském vztahu, dobře ví, co je to erekce, a také, že je nezbytnou podmínkou zdravého sexuálního soužití. Poruchy erekce se obvykle dostavují v pokročilejším věku a jsou převážně spojeny s celkovým stárnutím organismu, nesprávnou životosprávou nebo dalšími faktory, které mohou mít psychologický nebo fyziologický základ. Obvykle se jedná o nedostatečné zduření pohlavního údu, neschopnost dosáhnout vzrušení nebo naopak předčasnou ejakulaci. Příčin výskytu poruch erekce může být celá řada a jejich odstranění (není-li přímo organického charakteru) může znamenat zdlouhavý proces, jehož výsledkem však bude opět kvalitní partnerský život.

 Podpora erekce

Existuje několik různých způsobů, kterými lze dosáhnout kvalitnější erekce i v pokročilém věku. Pokud rovnou nechcete řešit problém lékařskou cestou, můžete vyzkoušet převedení celkové životosprávy do zdravější úrovně. Je ověřeno, že dostatek pohybu (zvyšující celkový svalový výkon) nebo relaxace, kterou se zbavíte nadměrného stresu mají prospěšný účinek. Jedním ze způsobů, který pomáhá zlepšení erekce, je změna jídelníčku.

Pokud jste ovšem přesvědčení, že Váš život je v uvedeném směru nastaven správně, můžete vyzkoušet podpůrná volně prodejná farmaka. Ta mohou mít jak přírodní, tak syntetickou bázi a ideální je se před jejich použitím poradit s lékárníkem.

Je však možné, že důvod poruchy erekce je výhradně fyziologický. V tom případě pak nezbývá než vyhledat pomoc odborníka.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top