Móda & styl

Jaké dárky rozhodně nezklamou, když nevíte, co slečně či dámě koupit?

unsplash.com

Ačkoliv se to může zdát ženám opravdu jednoduché, tak my pánové dost často netušíme příliš dobře, čím bychom mohli svoje milované obdařit k takovým příležitostem, jakými jsou například Vánoce, narozeniny, výročí a mnohé další.

Není to přitom tím, že partner automaticky neposlouchá, co si žena či slečna přeje, ale může to být dost často nepříjemnou nejistotou, která se může odvíjet i od minulých nezdarů, nebo jiných věcí. My vám tak dneska přinášíme několik tipů na věci, které by rozhodně neměly zklamat!

Zcela základní šperky do sady

Pochopitelně šperky jako takové nemusí nutně zafungovat, ale sami sebe se zeptejte na to, kolik znáte žen, co šperky nemají rády a odmítli by je. Rozhodně jich není moc, spíše naopak. Přitom je ale nutné říct, že jednotlivé dámské šperky mohou mít obrovské rozdíly.

Proto tady hrozí, že se trefíte do něčeho, co nepadne do oka obdarované. Abyste se tomu vyhnuli, tak se zkuste zaměřit pouze na ty nejzákladnější šperky, které se užívají. Typickým příkladem jsou jednoduché náramky, nebo řetízky. Stačí zjistit, jestli dotyčná má raději stříbro či zlato, a zbytek je jednoduchý!

Na kabelky? Na ty ženy poslouchají

Kabelky jsou pro ženy jedním z opravdu stěžejních módních doplňků. Jednotlivé ženy a slečny mohou preferovat různé druhy kabelem od větších a praktičtějších cestovních kabelek až po takzvané cross bagy nebo ta nejmenší psaníčka.

Skrz na skrz jsou ale kabelky jednou z věcí, které ženám nikdy nepřestanou imponovat. A to dokonce i v takovém případě, kdy netrefíte úplně ten druh kabelky, který nosí nejčastěji. Jediné, čemu se musíte extrémně vyvarovat, je to, zdali dotyčná má nebo nemá na kabelkách ráda vzory. Kvalitní výrobci totiž často dělají rádi jak vzorované, tak i prosté povrchové úpravy kabelek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top