Móda & styl

Nikdy v zimě nepodceňujte výběr dobře padnoucí bundy

unsplash.com

Pro většinu lidí je toto období dost nepříjemné. Pomalu se totiž otáčejí zády příjemné teplé dny a dlouhé večery a přichází studená zima plná krátkých dní. Pro toto období je mimo jiné extrémně zásadní záležitostí právě to, jak dobře se dokážeme obléct.

Pro většinu lidí přitom automaticky znamená zimní oblečení kvalitní bundu nebo kabát, které nás dokáží ochránit před chladem, vlhkem a větrem. Jenže je extrémně důležité si uvědomit, že cena samotná není základ úspěchu. Základem je právě výběr co nejlépe padnoucí bundy.

Nikdy nesmí být příliš velká

Jednou ze základních činností, kterými dokáží bundy oproti ostatním druhům oblečení vynikat, je schopnost držet teplotu. Jenže pokud je bunda volná, tak se můžeme spolehnout na to, že se rozhodně nedokáže teplotu udržet jednoduše a bez potíží. Proto hledejte takové bundy, které vám jsou akorát a mají možnost utáhnout pásem či gumami místa, odkud byste teplo mohli ztrácet.

Jenže i těsná bunda je špatně

Aby to nebylo až tak jednoduché, tak je potřeba říci, že i těsná bunda je velice špatně. Důvod je přitom jednoduchý. Stejně jako například u stanů, mají i nepromokavé materiály tendenci propouštět, pokud je na ně tlačeno. Pokud například budete natlačení v bundě přes ramena, tak věřte, že místní švy nebudou těsnit tak, jak by se hodilo.

Kvalitní vodní sloupec a odolnost

Pokud hledáte opravdu vrcholné hodnoty, tak jsou pracovní obuv a oděvy rozhodně tou nejlepší adresou. Velice odolné tkaniny najdete u pracovních bund, které se zároveň mohou pyšnit i vysokým vodním sloupcem. Jednotlivé modely jsou navíc dokonce koncipovány tak, abyste se už nemuseli bát nosit je na standardní veřejnosti. Výrobci moc dobře ví, že nejen řemeslníci jsou zájemci o kvalitní bundy, a že také každý řemeslník potřebuje jednou za čas vyběhnout mezi lidi.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top