Móda & styl

Jaké trendy mohou být v pánské módě zajímavé také v letošním roce?

unsplash.com

Pánská móda je dnes více, než kdy jindy opravdu velice aktivní a rozvíjí se rok od roku do nových směrů. Do naprosto běžných součástí pánského oblečení a doplňků s tak dostává řada trendů, včetně nových doplňků a šperků, které bychom dříve nečekali.

Na druhou stranu se ale dá říct, že jsou tyto trendy do značné míry lehkým návratem zpátky, kdy se pánové zcela naopak drží osvědčených starších módních tipů, které ve své době byly ikonické.

Vracející se obliba kvalitních hodinek

Pokud se podíváme zpátky několik desítek let, tak byla automatická součást pánských kompletů také jakákoliv varianta hodinek. Někteří používali klasické hodinky na zápěstí, jaké známe dnes, anebo se užívaly velice často také hodinky kapesní. V současnosti se ale vrací právě ty, které patří na zápěstí. Přitom jsou dnes možnosti pořídit i za velice příjemné peníze hodinky standardních značek, které ale působí elegantněji, než by člověk čekal.

Prázdná zápěstí zaplní náramky

Pánové dnes víc jak kdy jindy nosí s velkou oblibou šperky. Pokud se podíváme do historie, tak kdysi byla celá řada šperků považována za ukazatele společenského postavení nebo umu. Dnes ale pánské náramky budou mnohem více vypovídat o tom, jak silný styl má daný muž. Přitom je u nich hlavní výhodou právě jejich velká rozdílnost, díky které opravdu každý muž najde ideální variantu pro svoji postavu.

Vracející se účesy ze staré školy

Dokonale upravené vousy, nebo klasicky učesané vlasy. To všechno nějakou dobu nebylo moc v kurzu, ale v současnosti se to naopak vrací ve velkém stylu. Úprava vlasů a vousů je dnes pro pány jednou z největších módních ikon. Trendy jsou v tomto směru přitom velice rozdílné. To je jedině dobře, protože i v tomto případě má každý muž šanci najít si styl, který k němu dokonale padne.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top