Elektronické cigarety

Jaké výhody dokáží nabídnout elektronické jednorázové cigarety oproti ostatním?

lio-nano.cz


Jednorázové elektronické cigarety se staly poměrně velkým fenoménem. Lidé je kupují z mnoha důvodů nejen jako jednotlivé kousky, ale vzácností rozhodně nejsou ani celé sady elektronických cigaret, které jsou tak zajímavou obdobou degustačních nabídek, tentokrát v podobě kouření.

Mimo toho ale mají ještě mnohem více výhod jak oproti tabákovým výrobkům, tak i oproti dlouhodobě uživatelným elektronickým cigaretám. A pár těch nejdůležitějších si rozhodně vypíchneme!

Bezkonkurenčně zdravější a levnější

Zdraví na prvním místě. To je rozhodně věcí, na kterou bychom nikdy neměli zapomínat. A právě kouření je bohužel věcí, která i přes svoji vysokou oblibu dokáže se zdravím pěkně zamávat. To ale ostatně například i alkohol, nebo sladké, které také spousta lidí miluje. Elektronické cigarety ale dokáží aplikovat mechanismus bez pálení tabáku, čímž se vyhnou vedlejším produktům pálení, které jsou zodpovědné přesně za tento problém.

Mimo toho s nimi dokážete rozhodně ušetřit. Klasické elektronické cigarety jsou vždy úsporou, a to stejné nabídnou i jejich jednorázové varianty. Příkladem jsou jednorázové cigarety Lio Nano, které dokáží svojí cenou klesnout pod krabičku cigaret, ale svojí výdrží jí naopak předčí.

Skvělé na odzkoušení, dobré pro zkušené

Dalším důvodem, proč jsou tak moc oblíbené, je především to, jak moc jsou levné. Díky tomu je tak dobrou volbou použít jednorázové cigarety jako zkoušku předtím, než se pustíte do plnohodnotných verzí, které už jsou o něco vyšší jednorázovou investicí.

Na druhou stranu jsou ale velice oblíbené také pro naprostou většinu zkušených uživatelů, kteří ale milují střídání vůní a zkoušení něčeho nového. Díky tomu tak mohou zkoušet novinky velice levně a bez dlouhodobého závazku.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top