Průmysl

Kari sítě do betonu použijete na ledacos

I ti, kdo se o stavebnictví vůbec nezajímají asi správně tuší, že kari sítě nachází své primární použití v kombinaci s betonem. Jde o ocelové výrobky v podobě sítí určených k vkládání do betonových ploch. Jestliže se ptáte, proč se tomu tak děje, má to jediný důvod. Právě tyto sítě představují významný zpevňující prvek.

Díky kari sítím jsou betonové plochy pevnější, mají vyšší nosnost, pružnost a zároveň se prodlužuje jejich celková životnost. Není to však jenom obor stavebnictví, který je pro sítě do betonu kari jako stvořený. Při troše fantazie vás možná napadnou i další oblasti, kde by se tento produkt dal využít.

Kam jinam se hodí sítě do betonu kari?

Kari sítě můžete použít například při výstavbě levného oplocení. S pomocí několika sítí vytvoříte dostatečně pevné oplocení pro domácí zvířata. V tomto ohledu je pochopitelně kladen větší důraz na praktičnost nežli na výsledný vzhled.

Další oblastí je například zahradnictví. Sítě mohou posloužit jako podstavec pro nejrůznější popínavé rostliny. A podobných příkladů může být více než dost.

Kvalita na prvním místě

Pokud sítě do betonu kari potřebujete především ve stavebnictví, neopomínejte na volbu kvalitních výrobků. Volte normované kari sítě splňující všechny požadované vlastnosti, s nimiž je dosaženo odpovídajícího výsledku. Sítě jsou navíc vyráběny s odlišnými průměry drátů a velikostí ok, takže vždy volte ty, jež budou pro vaše stavební potřeby nevhodnější. Mnohé vám o tom napoví stavební projekt.

Výhodou kari sítí je také fakt, že je lze poměrně snadno řezat, krátit a tvarově přizpůsobovat daným potřebám. Pokud však k něčemu takovému dochází v rámci betonových ploch, nezapomínejte na jediné. Kari sítě je třeba přes sebe překládat, aby byl dosažen onen požadovaný pevnostní výsledek.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top