Auto-Moto

Kari sítě přijdou vhod nejenom na stavbě

Chystáte se betonovat plochy libovolného typu a velikosti? Potom byste neměli zapomínat na volbu správné betonové směsi. Důležitou roli bude hrát i jeden hodně zásadní prvek. A tím jsou kari sítě. Hutní materiál, s nímž se do styku dostal bezpochyby každý. Produkt, o jehož možnostech vás budeme nyní podrobněji informovat. A to nejenom z hlediska využití na stavbě, ale také jinde.

Co jsou to kari sítě a jejich možnosti

V první řadě je třeba zmínit, co jsou to vlastně kari sítě. Pokud bychom tento produkt měli popsat laickým způsobem, bude to vypadat následovně. Ve své podstatě se jedná o ocelové dráty odlišných průměrů, které jsou k sobě přichyceny svárem a tvoří síť.

Když se pak zahledíte do technických parametrů kari sítí zjistíte, že se od sebe odlišují primárně průměrem drátu, ať už příčného nebo podélného. Zároveň si můžete vybírat sítě do betonu kari podle velikosti ok. Ve výsledku lze narazit také na odlišné rozměry celé sítě.

Kari sítě se v oblasti stavitelství používají především z jednoho prostého důvodu. Slouží ke zvýšení pevnosti betonové plochy. Zároveň se zvyšuje pružnost betonových ploch a prodlužuje samotná životnost. Pokud potřebujete kari sítě na velké plochy, nezapomeňte je překrývat mezi sebou. Zároveň je můžete snadno a rychle zkrátit nebo vyštípnout podle potřeb.

Kari sítě s jejich další využití

Mnozí z vás jistě znají sítě do betonu kari pouze z oblasti stavitelství. Jenže, když použijete trochu fantazie zjistíte, že tento produkt má i jiné pestré užití. S pomocí kari sítě můžete například vybudovat poměrně pevnou ohradu třeba pro domácí zvířata. Na své si přijdou i pěstitelé nejrůznějších plodin a rostlin. Ty se mohou po kari sítích krásně pnout. A v podobném duchu by šlo jistě pokračovat. Proto v žádném případě nepodceňujte možnosti kari sítí, které se hodí na ledacos.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top