Auto-Moto

Posuvné brány nabízí spoustu výhod

Když se tak rozhlédnete kolem sebe zjistíte, že v podstatě každá nemovitost má nějaký vjezd na pozemek. A právě tento prostor je spojen s otevíratelným prvkem zajišťujícím bezproblémový průjezd. Jestliže přemýšlíte o tom, jakou bránu si pořídit ke svém rodinnému domu nebo komerčnímu objektu, přinášíme vám jeden zajímavý tip. A tím jsou posuvné brány.

Proč právě posuvné brány?

Jak už prozrazuje název produktu, brána tohoto typu se posouvá. To znamená, že se pohybuje ve speciální kolejnici. Žádné otevírání jako u křídlové brány a zabírání místa do prostoru. V tom mají posuvné brány určitě navrch. Výrobky tohoto typu se navíc mohou skládat hned z několika posuvných segmentů podle toho, jak velký je vjezd.

Moderní posuvné brány jsou mimo jiné spojeny s elektrickými pohony, které veškerou práci odvedou za vás. Kvůli otevírání a zavírání nemusíte provádět jakoukoliv manuální činnost. Stačí například stisk tlačítka na dálkovém ovladači a o vše potřebné se postará elektromotor.

Důležité je také zmínit, že posuvné brány opatřené elektropohonem jsou dostatečně bezpečné. Disponují totiž sadou čidel, které rozpoznají, zda v dráze je nějaký předmět či nikoliv. Tím pádem vám nepoškodí auto a neublíží žádné osobě.

Libovolný vzhled posuvné brány

Pokud vás oslovil koncept posuvné brány, potom vybírejte dodavatele, který je schopen takovou bránu vyrobit od A až do Z. Vhod vám přijde kupříkladu možnost volby vnitřní výplně, jíž může tvořit dřevo, kov nebo jiné materiály. Díky tomu sladíte posuvné brány s ostatními exteriérovými prvky kolem nemovitosti. Vedle výroby vyžadujte také odbornou montáž a zprovoznění. Přesně s takovou posuvnou bránou budete nadmíru spokojeni a ta vám bude sloužit dlouhá léta. Brány tohoto typu pojí praktičnost se zajímavou cenou a originálním vzhledem.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top