Tech

Kompletní servis kolem nádrží na dešťovou vodu včetně získání dotace!

unsplash.com

Nádrže na dešťovou vodu se stávají poměrně dost běžnou a moderní možností vybavení, které se naprosto běžně instaluje na různé druhy pozemků. Díky nim je možné uchovávat velké množství dešťové vody pro pozdější užití, přičemž nabízí značné výhody proti konkurenčním řešením.

Mezi nimi je hlavně možnost uzpůsobení konkrétnímu klientovi, dlouhodobá funkce anebo i fakt, že jsou jednoduše schované v podzemí. Hlavní výhodou ale pro mnohé může být možnost získání dotace.

Dotace dešťovka od ministerstva místního rozvoje

Opravdu se jedná o státní dotaci. Nejedná se o žádný věrnostní nebo bonusový program výrobců a distributorů nádrží jako takových. V rámci řešení celé řady ekologických otázek se ministerstvo místního rozvoje dostalo k vydání několika zajímavých dotací, které především podporují zelenou energii a obnovitelné zdroje. Mezi nimi je také dotace dešťovka určená pro nákupy a realizace těchto systémů.

Kdo, a jak, může podat dotaci?

Dotace dešťovka je určena jak pro firmy, tak i pro soukromé osoby, které se rozhodují nakoupit systém na opětovné užití dešťové vody. Podat si ji tak můžete také sami. Problémem ale pro mnohé mohou být nároky, které jsou kladeny technologické nákresy a dokumentaci. V tomto ohledu je jednou z nejlepších možností oslovení samotných prodejců systémů. Ty totiž velice často pomáhají svým klientům se získáním dotace dešťovka.

Investice, která přetrvá

Všeobecně mohou mít mnozí obavy z toho, že se nádrže umísťují pod zem. Jednoduše se obávají toho, že se porouchají a náprava bude drahá, nebo že systém nebude efektivní. Proti těmto obavám ale hraje fakt, že se bavíme o v současnosti nejmodernějším řešení, které vůbec na trhu lze najít. Z toho důvodu jsou tak nádrže na dešťovou vodu mnohem schopnější, než by mnozí čekali.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top