Móda & styl

Které pánské šperky jsou v současnosti nejvíce v módě?

pixabay.com

Pánské šperky jsou poměrně dost častou součástí pánských outfitů. Spousta lidí by mohla být až překvapena tím, jak velice časté to je. Důvodem je, že pánové velice často volí takové šperky, které nejsou příliš výrazné nebo šperky co jinak spadají i do jiných kategorií. Dnes se podíváme na to, jaké typy pánských šperků jsou v současnosti těmi nejoblíbenějšími.

Jednoduché ale velice kvalitní řetízky

Řetízky jako takové jsou velice častým doplňkem pro muže a naprostým základem pro ženy, které šperky nosí často. U pánů jsou přitom poměrně dost oblíbené hlavně stříbrné varianty šperků. Nenajdeme tak moc často zlaté jako takové. Pokud bychom ale šli do bílého zlata, stříbra nebo také oblíbené oceli, tak bychom našli velké množství zajímavých možností. Výhodnou je, že řetízky díky různým velikostem a detailům můžeme použít na velké množství postav.

Pánské náramky na ruku

Speciální kategorií jsou náramky na ruku. Ačkoliv byste mohli očekávat, že budou s řetízky víceméně totožné, tak to není pravda. Zcela naopak jsou pánské náramky velice specifické z toho důvodu, že se na ně používá opravdu velké množství různých materiálů. Díky tomu tak můžeme volit nejen ze zmíněné velikosti, ale také z ohromného repertoáru detailů, barev, zpracování a mnohého dalšího.

Vracející se oblíbenost prstenů

Prsteny byly nějaké části lidské historie velice oblíbenou záležitostí. Aktuálně jsou mnohem méně oblíbené, ale i tak se k nim pánové dost často vracejí. Zajímavostí přitom je, že zde pánové zcela naopak nevolí příliš nenápadné možnosti. Místo toho jsou nejpopulárnější záležitostí hlavně takové šperky, které jsou masivní. Velké prsteny s originálními detaily i designem jsou tak k vidění mnohem častěji na pánské ruce, nežli na dámské, kde se více sází na jemnost.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top