Móda & styl

Které šperky nejraději nosí muži?

zdroj: pixabay.com

Výběr šperků pro muže by se mohl zdát jako bezvýchodná situace, ale v tomto případě zdání klame. Sortiment mužských šperků je stále větší a větší, protože o něj neustále roste zájem. V mnoha ohledech je pochopitelně zcela odlišný od sortimentu pro dámy. V čem je natolik specifický a co bychom měli vybírat?

Úzký sortiment variant v čele s řetízky

Materiálů a provedení jsou ohromné spousty, ale na rozdíl od žen se pánové specializují víceméně na tři druhy šperků. Řetízky, náramky a občas i prsteny. Někteří nosí zcela běžně i náušnice, ale oproti předchozím šperkům se jedná jen o malé množství zákazníků.

Přitom především řetízky u mužů naprosto vedou v prodejnosti i v počtu variant. Nejčastější a nejoblíbenější jsou varianty ze stříbrných kovů. Chirurgická ocel i stříbro je hojně používané a muži rádi na krku nosí více decentní a dobře propracované řetízky. Někteří pochopitelně dávají přednost různým korálovým klasikám. V jedné velké zkratce se dá říci, že muži ženám při výběru nic neulehčují a mnohdy je to s nimi i obtížnější než s dámskými protějšky.

Pánské náramky na ruku jako univerzál

Pokud existuje opravdu univerzální šperk, protože zkrátka nedokáže urazit, tak je to pro muže právě náramek na ruku. Pánské náramky na ruku se vyrábějí v neuvěřitelném počtu variant a odlišné jsou především specifickými druhy materiálů. Najdeme perleť, dřevo, kůži i různé kovy.

Rozličné jsou zároveň velikosti provedení. Masivnější kousky se více hodí na muže, kteří aktivně sportují nebo posilují. Ti totiž zcela přirozené mívají širší zápěstí a díky tomu snesou mnohem masivnější vzory. Muži s užším zápěstím naopak raději nosí méně nápadné materiály i velikostní proporce. Ať už je to, jakkoliv tak věřte, že při správném výběru náramku na ruku nemůžete pána nikdy zklamat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top