Móda & styl

O pánské módě

zdroj: pixabay.com

   Na to, že jsou doplňky základem stylu a módy jsme si už u dam zvykli. S dobou jde ale do popředí i pánská móda. Mezi muži jsou dnes oblíbené různé pokrývky hlavy, hlavně kšiltovky. Dále už se usadily v popularitě různé šátky, které jsou praktické a mohou podtrhnout individualitu, pásky, které mohou dodat běžným kalhotám luxusní nádech.  Do doplňků lze zařadit i věci, které vnímáme spíše jako věci denní potřeby, ale je až překvapující, jak tvoří styl muže ruční tašky, batohy, rukavice, hodinky či i ledvinky.

Jednoduché a nápadité pánské náramky na ruku

    Módou, která dnes dále prostupuje mezi běžné muže, jsou pánské náramky na ruku, náhrdelníky a prsteny. Ve správné kombinaci se stávají slušivou součástí outfitu. Navíc jsou vhodné pro každodenní nošení.  U mužů se rozhodně vyplatí vsadit na kovy – zlato a stříbro je samozřejmostí, ale využít lze i ocel a další. Jako materiál se mnohým pánům může osvědčit kůže, která je na doplňku velmi sexy.  Důležité je si zvolit správný přívěsek či motiv – dnes už je tak velký výběr, že si každý bez problémů najde to pravé pro sebe, od křížků a jiných náboženských motivů přes tvary až po okázalé lebky.

Správný materiál dokáže divy

   Dále je třeba být při výběru toho pravého doplňku ostražitý při výběru barev. Kovy tento problém částečně řeší, ale je na místě zamyslet se nad příležitostí, kde kousek unosíme. Na pláži, ale i ve městě se nemusíme bát korálků a jemných pásků. Na formální události (tj. například pro muže tolik důležitá obchodní jednání) je třeba vybírat pozorněji. Decentní jednobarevný kousek, kožený nebo metalický, podpoří sebevědomí a následně i důvěryhodnost.

   Na závěr – nic se nemá přehánět. Překombinování pánských doplňků může skončit špatně. Občas je dobré zainvestovat do kvalitního zboží. A nesmíme zapomínat – vždy jde hlavně o dobrý pocit, není nic špatného na zkoušení, experimentování a hledání vlastního já.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top