Auto-Moto

Kvalitní převodovky a elektromotory pro průmyslová nasazení do mnoha odvětví

www.pixabay.com

V průmyslu se využívá celá řada dílů a komplexních součástí, od kterých se vyžaduje vysoká spolehlivost a pokud možno bezúdržbový chod. Patří mezi ně také převodovky a elektromotory, které najdou své uplatnění zejména ve strojírenském průmyslu a přidružených odvětvích. 

Převodovky od lídra na středoevropském trhu

Převodová skříň umožňuje převod mezi hnacím a hnaným strojem, čímž dochází ke změně silových a kinetických parametrů přenášené energie. Každá převodovka zpravidla mění úhlovou rychlost a točivý moment. Převodovek existuje obrovské množství typů, jako jsou rotační, lineární nebo třeba jednosměrné, obousměrné či samosvorné. Rozhodnete-li se zvolit převodovky MSS, můžete k tomu využít třeba firmu Forin s.r.o., jednoho z předních dodavatelů průmyslových motorů, převodovek a pohonů ve střední a východní Evropě. Díky dlouhodobým zkušenostem v oblasti mechanických převodovek je možno zajistit dodávku zejména: 

  • Závitkových převodovek
  • Šnekových převodovek

A samozřejmě také jejich další varianty, jako jsou závitkové čelní nebo čelní paralelní, kuželo-čelní, čelní aj. Jsou tady také převodovky kombinované nebo převodovky, které jsou určeny do těžkých provozů. Řada převodovek umí nabídnout velký převod při kompaktních rozměrech, bezrázový tichý chod a relativně vysoký výkon. Převodovky lze zakoupit s elektromotorem nebo bez elektromotoru, dle toho, jaké má na dodávku zákazník požadavky.

Široká nabídka elektromotorů

Sortiment nabízených převodovek do značné míry také doplňuje nabídka elektromotorů, jejichž výběr je bohatý. Velmi často jsou v průmyslovém nasazení využívány trojfázové asynchronní elektromotory pro stejnosměrný proud, které jsou určeny k pohonu celé škály zařízení. Jsou k dispozici ale také elektromotory jednofázové. Není problém přitom dodat produkty renomovaných výrobců, kde se nemusíte obávat o kvalitu a spolehlivost.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top