Zdraví & sport

Kvalitní přístroje na měření EKG

zdraví
pixabay.com

EKG neboli elektrokardiogram, to je vyšetření, které je mnohdy nezbytné při určení různých diagnóz. A to především těch souvisejících se správnou funkčností srdce. Potřebné hodnoty EKG lze pochopitelně získat za pomoci odpovídajících přístrojů.

Když v současnosti vyrazíte na měření tohoto typu, většina nemocnic a moderních klinik stará zařízení vyměnila za nová. Trh s tímto sortimentem je totiž velice pestrý a je opravdu z čeho vybírat. Děsit se proto nemusíte omšelých a velkých měřících přístrojů. Zelenou dnes dostává malá novodobá technika přinášející spoustu možností.

Jak vypadají přístroje EKG?

Modely produktů pro měření EKG jsou v každém případě miniaturní a mobilní. To znamená, že lékaři vám takový přístroj mohou připevnit k tělu a sledovat vaše hodnoty v odpovídajícím čase, a to může být i déle jak 24 hodin. Měřit lze jak klidové, tak zátěžové EKG podle toho, co je pro lékaře aktuálně důležité.

Tento novodobý holter záznamník je schopen získávat nejrůznější data, která příslušné softwary promění v jasně vypovídající křivky. Ty lze zobrazovat nejenom na displeji, ale také je lze vytisknout.

EKG přístroj takového typu komunikuje s nejrůznějšími ambulantními programy. Navíc obsluha je velice jednoduchá. Obvykle je to stisk jediného tlačítka, a může započít požadované měření. Bezdrátové technologie jsou v tomto případě velkým přínosem.

Kdo vyrábí kvalitní EKG přístroje?

Spousta zdravotnických zařízení volí v tomto směru prověřenou kvalitu. Tradičního českého výrobce s letitými zkušenostmi a s velice zajímavou produktovou nabídkou, pokud jde o EKG přístroje. Takovou společností je SEIVA. U ní se lékařům a klinikám dostává pestré volby spojené jak s přesností měření, tak zajímavou cenou.

Pokud vás čeká měření EKG na přístrojích SEIVA, potom si buďte jisti, že se doktorům dostane opravdu kvalitního výsledku v podobě požadovaných hodnot.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top