Zdraví & sport

Nudíte se? Máme pár tipů na aktivity, kterým se teď na jaře můžete věnovat

zdroj: pixabay.com

Jaro je pro mnoho lidí dlouho očekávaným ročním obdobím, kterého se po dlouhé a studené zimě nemohou dočkat. Zatímco v zimě musíme kvůli nepřízni počasí trávit většinu času zavřený doma, s příchodem teplejšího jara vychází ruku v ruce i stále více možností, jak trávit čas venku na čerstvém vzduchu. Pokud se doma nudíte, určitě oceníte naše tipy jarní aktivity, kterým se právě v tomto čase můžete s chutí věnovat.

Jízda na kole

Jarní počasí jakoby doslova vybízelo k tomu, abyste oprášili kolo, které se během zimy bez povšimnutí povolovalo ve sklepě nebo v garáži a po několika měsících zase šlápli do pedálů. Na jaře ještě není tak nepříjemné teplo, abyste se během jízdy potili, zároveň už není zima, aby vám jízda na kole byla nepříjemná. Jízda na kole navíc nic nestojí a sami si můžete určit tempo, kterým pojedete, stejně tak si sami můžete zvolit trasu, na kterou se vydáte.

Hledání pokladů

Hledání pokladů je stále vyhledávanější aktivita, kterou se dokážou nadchnout malí i velcí. V podstatě jde o to, že s pomocí detektoru kovů prohledáváte půdu a snažíte se najít poklad ukrytý podzemí. Mnoho lidí již touto aktivitou našlo například cenné mince, které si pak nechali vyčistit za pomoci ultrazvukové čističky, aby nedošlo k jejich poškození. Nikdy nevíte, co se ukrývá pod zemí. Tak proč to nezkusit?

Procházky

Vhodnou aktivitou pro jarní období jsou i procházky, které možná na první pohled mohou působit nudně a obyčejně, na druhou stranu ale nejsou fyzicky nikterak náročné, takže se jim může věnovat i ten, který až do této chvíle nějak ne sportoval a nadměrná fyzická zátěž by pro něho mohla být devastující. Kromě toho bylo prokázáno, že pravidelné procházky s trochu svižnějším tempem mají pozitivní vliv na redukci hmotnosti. Pokud tedy chcete zhubnout nějaké to kilo, není nad čím váhat.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top