Průmysl

Lešení Haki je univerzální a nabízí široké užití

Každého majitele nemovitosti jednou čekají jisté opravy nebo úpravy, které jsou spojeny se střechou, fasádou a dalšími částmi domu. Pokud si podobné práce chcete udělat svépomocí, potřebujete k tomu jednu zásadní věc. A tou je lešení. V dnešní době se však už nepoužívají staré lešenářské trubky a doma vytvořené podlážky, jak by si mohl, kdo myslet. Pokrok jde dopředu i v tomto směru, proto vás seznámíme s lešením, které přijde jistě každému vhod.

Jak vypadá lešení Haki?

Na mysli máme lešení Haki. Možná už jste o něm slyšeli, přesto vám jeho možnosti přiblížíme trochu podrobněji. Mezi jeho zásadní klady patří nízká hmotnost jednotlivých komponent, které se snadno přenáší a tím pádem i montují. Na druhou stranu, když takové lešení postavíte, vytvoříte skutečně pevný celek pyšnící se vysokou stabilitou, pevností a nosností.

Lešení Haki je hodně modulární, takže jej můžete postavit v podstatě kolem jakékoliv nemovitosti a stavby. Jeho součástí může být i pestré příslušenství. Od koleček pro snadné přesouvání z místa na místo, až po praktické bezpečnostní zábradlí, žebříky pro výstup mezi jednotlivými patry a mnohé další. Ve prospěch tohoto typu lešení mimochodem hovoří také snadná a rychlá výstavba, na což logicky navazuje i podobná demontáž.

Lešení do výšky až 35 metrů

Na závěr bychom měli ještě zmínit, že lešení Haki je možné postavit do výšky až neuvěřitelných 35 metrů. I tak vysoké lešení je stále bezpečné a stabilní. Z toho tedy jasně vyplývá, že své upotřebení nachází nejenom u majitelů menších nemovitostí. Velice často jej využívají stavební firmy a subjekty zabývající se výškovými pracemi. Příjemný je také fakt, že lešení Haki si nemusíte za každou cenu kupovat, ale můžete využít i jeho pronájem. To přijde vhod pro jednorázové použití.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top