Zdraví & sport

Liqua: Zpříjemněte si své kouření vhodnou náplní

kouření
pixabay.com

Jistě každý ví, co obnáší kouření elektronické cigarety a jak taková cigareta vypadá. Jedná se o malé zařízení, které má topnou spirálu a baterii. Na baterii je tlačítko, které sepne kontakt, tím je pak uzavřený obvod a dochází k zahřívání spirály. K elektronickým cigaretám se pořizuje liquid, tedy náplň, která se lije do samotné cigarety. V tomto článku však nebudeme rozebírat kouření cigaret obecně, ale zaměříme se konkrétně na oblast náplní do elektronických cigaret.

Co je to liquid?

Liquid, také často označován e-liquid, je tekutina, která slouží k provozu elektronické cigarety. Kromě nikotinu obsahuje látky, které podle výzkumů neškodí lidskému zdraví. Z toho důvodu je elektronické kouření mnohokrát označováno jako zdravější forma kouření. Z testů vyplývá, že 1 ml liquidu je jako cca 15 cigaret.

Proč zrovna Liqua?

Na trhu máme opravdu obrovský výběr náplní do elektronických cigaret od mnoha výrobců. Vybírat můžete z mnoha typů příchutí. Od klasických tabákových příchutí až po nejrůznější ovocné. My jsme se však zaměřily na konkrétní typ náplní a to jsou náplně od výrobce Liqua. Liqua je typická svým bílým nebo černým provedením. Vybírat můžete z balení o velikosti 10 ml nebo 30 ml. Další výhodou tohoto typu kouření je možnost regulace příjmu nikotinu. Sami si můžete vybrat, jakou intenzitu nikotinu chcete. Tento výrobce je zaprvé prověřený a za druhé nabízí opravdu rozmanitý výběr druhů. Zároveň se můžete na trhu setkat s neustálými inovace stávajících náplní nebo zcela novými druhy.

Zvýšení zájmu

Zájem o elektronické cigarety, Liquu a náplně obecně velmi vzrostli ode dne, kdy vzešel v platnost antikuřácký zákon. Vzhledem k tomu, že se na mnoha veřejných místech a restauracích a barech nesmí kouřit, přichází dopředu velmi zajímavá alternativa, kterou je právě kouření elektronických cigaret.

 

 

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top