Funny

Máte doma hledače pokladů a přemýšlíte nad originálním dárkem? Máme pro vás tipy!

pixabay.com

Hledači s detektory kovů, jsou v dnešní době velice častý. Veřejná dostupnost detektorů kovů jako technologie, a možnost si je mnohdy vyrobit i v domácích podmínkách, jsou důvody, proč se tato záliba v posledních letech tak moc dokázala rozvinout.

Je ale velice náročná a mnohdy je následné opečovávání nálezů ještě těžší, než jejich nalezení jako takové. Proto vám dnes přinášíme dvě zajímavé možnosti na dárky, které dokáží zajisté využít všichni hledači.

Ultrazvukové čističky jsou stále populárnější

Vedle samotných detektorů se stalo technologií, která se rychle rozvíjí, také čištění ultrazvukem. Ultrazvukové čističky jsou intuitivní zařízení, které se používá na čištění kovových předmětů. Jejich největší předností je fakt, že tady nejsou používány žádné manuální metody čištění.

O všechno se totiž stará ultrazvuk, který je vysílaný přímo do čistící emulze. Jakékoliv poškození materiálu je tady eliminované nejen tím, že nedochází k mechanickému drhnutí, ale také tím, že jsou jednotlivé emulze speciálně uzpůsobeny konkrétním druhům kovů. Díky tomu ultrazvukové čističky mohou efektivně čistit i jinak dost porušené materiály.

Zkoušeli jste už magnet fishing?

Pokud máte doma hledače s detektorem kovů, tak by ho určitě mohl nadchnout i magnet fishing. Jedná se o způsob hledání, který rozhodně stojí za zmínku. Liší se tak, že se nehledá na povrchu, ale pod vodou.

A to konkrétně vrháním výkonného magnetu do vody. Tento magnet je připojený na provazu. Jednoduše na místě, kde jsou šance na nálezy vhodíte magnet do vody, a následně jej pomalu táhnete po dně zpátky. Cokoliv, na co takový magnet narazí, se na něj přilepí. Sami budete překvapeni, jaké zajímavé věci se občas mohou pod vodní hladinou nacházet, především pak pod mosty.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top