Funny

Máte doma hledače pokladů? Nabídneme vám pro něj několik zajímavých vánočních dárků

pixabay.com

Hledání pokladů v reálném světě za pomocí silných magnetů, nebo detektorů kovů, se stalo postupem času velkým fenoménem. Je to dáno především dostupností technologií a materiálů, která v minulosti nebyla tak velká.

Pokud doma máte podobného nadšence, tak určitě přemýšlíte nad tím, jak jeho zálibu obdarovat zajímavým vánočním dárkem. My vám tak přinášíme několik zajímavých tipů, jak byste mohli své milované překvapit.

Ultrazvukové čističky pomohou s čištěním nálezů

Pokud chcete investovat větší peníze, tak jsou zajímavou eventualitou k vánočnímu dárku ultrazvukové čističky. Jedná se o zařízení, která jsou určená k bezkontaktnímu čištění znečištěných kovových materiálů. Jsou oblíbeny především u šperkařů, ale pochopitelně i jakýkoliv standardní hledač pokladů, u nich najde svoje zásadní využití.

Jednou z nejdůležitějších výhod, je velké množství variací o různých vlastnostech i pořizovací ceně. Což vám dává ještě větší šanci, zakoupit originální dárek k vánocům.

Lopatka, sekyra a pila v jednom

V terénu se při všech druzích hledacích aktivit určitě vyplatí nějaké multifunkční nářadí. Velice oblíbené a zároveň i šikovné, jsou multifunkční armádní lopaty. Na jedné straně ostré skládací lopaty najdete ostří, které je schopné sekat dřevo. Na druhé straně potom zubatý okraj, který zase může fungovat jako pila. Ke svému cíli se tak v zemi i nad ní dostanete o to snadněji.

Dostatek úložných prostor a čistících materiálů

Pokud se někdo aktivně věnuje hledání pokladů, tak s největší pravděpodobností v domácnosti má také svoji dílnu. A v té je vždy co dokupovat a zdokonalovat. Mezi levnější věci, které se dají pořídit i ve větším množství, mohou patřit kupříkladu i pořadače nebo čistící materiály. Pořadače jsou většinou plastové a za několik stovek korun nabídnou spoustu prostoru. Čistících materiálů jsou pak celé řady od chemie až po šmirgl papíry a další podobné.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top