Zdraví & sport

Mít bílé zuby zvládnete i vy

bílé zuby
pixabay.com

I muži dnes stále častěji chtějí vypadat naprosto dokonale. Jak toho docílit? Doporučujeme se zaměřit i na vaše zuby, které by měly být dokonale bílé. Jak na to? S našimi tipy to rozhodně zvládnete bez problémů. Prvním krokem by měla být snaha o eliminaci problémových jídel a nápojů. Tedy takových, které mohou být nejenom agresivní, ale mohou vaše zuby výrazně zabarvovat. Jako příklad poslouží:

  • Červené víno
  • Káva
  • Kyselá jídla

Pravidelné čištění

Druhý náš tip je pochopitelně spojený s péčí o vaše zuby, která by měla být dostatečná a pravidelná. Díky tomu mnohdy nebudete muset používat ani kvalitní bělící pásky, jelikož vaše zuby budou dokonale bílé jenom díky tomu, že si je dobře a správně čistíte. Kromě doporučovaného čištění ráno a večer je vhodné čistit si je po každém jídle. Nezapomínejte také na měkký kartáček, stejně jako na správnou techniku. Díky tomu ze zubů odstraníte veškeré nečistoty a mechanicky odstraníte případnou zažloutlou vrstvu, která se na nich může objevit. Hitem poslední doby mohou být i elektrické sonické kartáčky, které jsou díky této technologii mnohem účinnější.

Své zuby můžete také vybělit

Pokud je pravidelné čištění nedostatečné, přichází na řadu ještě jedna možnost, které s dosažením dokonale bílých zubů souvisí. Jedná se o jejich bělení. Jak na něj? Pomohou oblíbené bělicí pásky, které mají celou řadu pozitiv. Mezi ty se řadí hlavně to, že jsou oproti bělení na klinikách výrazně levnější. Stejně tak potěší i bezpečnost. Jsou maximálně účinné, a přesto se není třeba obávat ani poškození zubní skloviny, ani vašich dásní. Posledním pozitivem je snadná aplikace a možnost si zuby dokonale vybělit i doma. Pokud nebudete zapomínat na pravidelné použití, buďte si jisti, že za pár týdnů budou vaše zuby naprosto dokonalé, čímž svou krásu, hlavně v souvislosti s vaším úsměvem naprosto dokonale podpoříte.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top