Zdraví & sport

Moderní a kvalitní holter

Zdravotnictví v posledních letech urazilo veliký kus cesty, a to především z pohledu techniky. Dokazuje to například moderní holter EKG, jehož označení do jisté míry prozrazuje, k čemu je primárně využíván. Ano, je to měření EKG neboli elektrokardiogram. Právě s pomocí tohoto přístroje je možné zjistit správnou srdeční činnost pacienta.

V dnešní době vítězí mobilita

Možná si říkáte, co se asi skrývá za názvem holter EKG? Bude to velké zařízení na kolečkách? Bolí takové měření? V tomto směru vás asi mile překvapíme. V první řadě jde o výrobek mobilní. To znamená, že je velice malých rozměrů a napájen je prostřednictvím akumulátorů. Lékař vám jej jednoduše připevní k tělu a nepřetržitá kontrola EKG je spuštěna. Navíc vás svými rozměry nebude nikterak omezovat.

Holter EKG, respektive jeho měření je bezbolestné. Takže ani v tomto směru se nemusíte čehokoliv obávat. Jak už jsme uvedli v úvodu tohoto článku. Zdravotnická zařízení a technologie jdou zkrátka kupředu.

Holter EKG Cardio Track

Jedním z hodně oblíbených typů holterů je právě ten s označením Cardio Track. Je vybaven malým displejem pro zobrazení potřebných hodnot, má automatickou detekci atriální fibrilace a vyznačuje se velice spolehlivým algoritmem. Toto profesionální zařízení funguje v podstatě jako malý záznamník, z něhož je možné sesbírané informace přenášet do vyhodnocovacích programů. Moderní Holter EKG Cardio Track je odolný, pacienta při nošení nikterak neobtěžuje, po výměně akumulátorů se sám opět spustí a nabízí pro lékaře velice jednoduché a intuitivní ovládání. Pokud vás tedy v nemocnici nebo jiném zdravotnickém zařízení bude čekat proces měření EKG spojený s novodobým holterem, můžete být klidní, protože nic hrozného vás určitě nepotká. Naopak, potřebné hodnoty budou získávány tou nejlepší cestou

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top