Móda & styl

Nejzajímavější materiály, ze kterých se vyrábí exklusivní pánské náramky

Ačkoliv by se mohlo zdát, že jsou šperky u pánů rozhodně mimo aktuální trendy a zcela naopak si muži na jejich užívání nepotrpí, tak opak je pravdou. V současnosti je celá řada šperků, které jsou naopak muži brány jako velice zajímavý módní záležitost.

Na vrchol oblíbenosti si už před nějakou dobou přitom dostaly pánské náramky na ruku. Jedná se o poměrně dost zajímavé, mnohdy neutrální, jindy nápadné, šperky. Jejich hlavní výhodou je přitom množství materiálů, ze kterých se vyrábějí.

Oblíbenost kůže je vysoká

Kůže dokáže splnit rovnou několik důležitých úloh. Nejen, že na šperku vypadá velice dobře a působí divokým dojmem, ale navíc může být také hlavní nosnou nití, která vlastně pojí celý náramek dohromady. Moderní zpracování může počítá s tím, že je povrchová úprava precizní, ale nechává přitom ještě zbytek textury na odiv. Barva pak bývá buď černá, nebo přirozeně tmavě hnědá.

Minerály převládají nad drahými kameny

Zatím co ženy mají rády, když se uvnitř jejich náramku usadí kousek drahého kamene, tak muži to mívají spíše naopak. Extrémně oblíbené jsou totiž pánské náramky na ruku, které jsou vybaveny různými minerály. Jenom namátkově můžeme zmínit takové, jako jsou malachit, lapis, tygří oko, obsidián a další jim podobné. Působí velice esteticky, mají neopakovatelné vzory, a navíc dokonale sedí k mužskému temperamentu i stylu oblékání.

Na drahé kovy se ale nezapomíná

To ale neznamená, že bychom už nenašli na pánských náramcích ty nejtradičnější možné komponenty. Hlavně pak klasické drahé kovy jsou něčím, co si dokázalo vybudovat extrémní oblibu u všech mužů. V základu tvoří stříbrné a zlaté komponenty buď drobné detaily, nebo přímo zapínání náramků. Právě v menším počtu totiž o to více vyniknout jejich optické vlastnosti.

V magazínu pro muže FirstMan.cz naleznete zábavu, novinky ze světa sportu, aut, technologií, žen a spoustu dalších témat která zajímají moderního muže.

Partneři

čtk tisková kancelář

 

Copyright © 2014-2019 Obsah on-line magazínu pro muže FirstMan.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření či další zpřístupňování tohoto obsahu nebo jeho části veřejnosti, a to jakýmkoli způsobem, je bez předcházejícího souhlasu redakce zakázáno. Obchodní podmínky Ochrana osobních údajů, Informace o magazínu, Kontakt

To Top